dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

629 834 zł40 m² 15 609,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem z widokiem na rzekę na zielonym Kleczkowie. Rozkład mieszkania o pow. 40,35 m2 z balkonem jest następujący: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 660 zł45 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie oddane do użytku w stanie deweloperskim z wieloma możliwościami aranżacji. Nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 000 zł39 m² 20 571,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe, 38,84 m , kępa mieszczańska, miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,84 m , zlokalizowane na 4. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 168 200 zł78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 77,88m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 582,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą. Budynek z 2018 roku przy ulicy Farnej we Wrocławiu. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

859 425 zł82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: informacje: mieszkanie 4-pokojowe, kuchnia z aneksem kuchennym, osobne wc, balkon, II piętro, możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

929 290 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogródkiem - mieszkanie o pow. 63,65m2, 3 pokojowe, klasyczne na parterze z dużym ogródkiem 57m2 w bloku z windą w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

779 999 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z 2019 roku - idealne dla rodziny lub inwestora! Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj z głową! Przedstawiamy wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 094 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: stan deweloperki wydanie II kwartał 2024 Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice Piękne mieszkanie do wynajmu, pow. 68,45m2 z balkonem, z klimatyzacją i miejscem postojowym w Garażu podziemnym. Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ustawne, zadbane, dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się we Wrocławiu ( Żerniki ), przy ulicy Żernickiej 215! To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

812 000 zł70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się na wrocławskich Maślicach. Znajdziemy tam bogata infrastrukturę, bardzo dużo terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

645 735 zł42 m² 15 444,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 45,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

450 982 zł31 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

818 500 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: informacje: mieszkanie 4-pokojowe, kuchnia z aneksem kuchennym, osobne wc, balkon, i piętro, możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

611 610 zł54 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

523 296 zł44 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Lipa Piotrowska Gotowe 2-pokojowe mieszkanie 44,16 m z balkonem - Lipa Piotrowska bez pcc! Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

488 400 zł28 m² 17 356,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 306 741 zł72 m² 18 056 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekunka oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznanie się z ofertą inwestycyjną składającą się z kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowego o całkowitej powierzchni ok. 72,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

714 999 zł65 m² 10 996,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, świetnie skomunikowanej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone na osiedlu Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arachidowa

Stabłowice,Wrocław

2 699 zł40 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Oferuję na wynajem jasne, zadbane, ciepłe i komfortowe mieszkanie. Lokalizacja: wrocław Stabłowice ul. Arachidowa 14. Cena wynajmu: 2699 zł/mc + 250 zł/mc miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy blisko Renomy Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 52 m2 przy ul. Czystej na drugim piętrze. Budynek posiada dwie windy, schludną klatkę schodową i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

591 200 zł39 m² 15 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

558 265 zł32 m² 17 219,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

576 888 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczowa

Brochów,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 38 m z garażem podziemnym - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

630 236 zł63 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: stan deweloperki - wydanie I kwartał 2025 Otoczenie nieruchomości: - liczne tereny zielone ( Park Widawski) - Dobry dojazd do aow - Niedaleko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

684 917 zł57 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zielony dziedziniec w promocji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** zadzwoń I dowiedz się więcej - parking gratis W przypadku wybranych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 179 000 zł83 m² 14 177,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie 83,16 m2,Balkon, parking 2x, klimatyzacja Oferta Premium dla wymagającego klienta. Przestronne, nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

572 233 zł50 m² 11 537 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na zieleń i loggią zadzwoń I dowiedz się więcej - parking gratis W przypadku wybranych lokali ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

658 730 zł37 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

742 232 zł56 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,86m2 na wrocławskich Krzykach, partynicach okolice ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 125 544 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 23.