dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

65m2 / 2 pokoje + 50 m ogród + 50 m taras! + 2 m. w garażu podziemnym / Kępa Mieszczańska Na wynajem unikatowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

820 000 zł59 m² 13 896 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do zamieszkania gustownie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ładnie zaprojektowanym, bezpiecznym osiedlu. Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 tel. Otoczenie nieruchomości: bezpieczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 23mkw w centrum Wrocławia - ul. Madalińskiego / ul. Pułaskiego Apartamentowiec z 2025 roku | Pierwszy najem | Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

620 075 zł60 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne mieszkanie, wypełnione światłem, z balkonem, na kameralnym osiedlu, w niskiej zabudowie. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy 3 pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w samym sercu Wrocawia - ul. Zyndrama. Budynek umiejscowiony w znakomitej lokalizacji, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

422 765 zł32 m² 13 174,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Gotowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nawet do 100 tyś rabatu, skorzystaj Z okazji, zostały ostatnie mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzygórska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł31 m² 14 335,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentuję Państwu słoneczną kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w nowoczesnym i kameralnym budynku w zabudowie atrialnej w otoczeniu licznej roślinności, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

4 500 zł51 m² 88,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem | wysokość pomieszczeń 3,10M | ogród Z tarasem Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,78m2, z dużym ogródkiem 31,34m2 oraz klimatyzacją, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne i pachnące 3 pok. mieszkanie na Krzykach ( ul.Piękna ) Klimatyzacja w mieszkaniu, winda w budynku zjeżdżająca do garażu podziemnego. Miejsce postojowe 200 zł/mc Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 23 metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul. Madalińskiego. Zaproś kolegę, by wynajął kawalerkę obok! Mieszkanie dostępne od zaraz! Uniwersytet Wrocławski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w powstającej nowej inwestycji na Szczepinie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

673 240 zł37 m² 18 166,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy 100 dostępnych mieszkań w tej inwestycji! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i tarasem | 2 łazienki | Garaż + miejsce naziemne | Park Grabiszyński Wrocław - Grabiszyn Dostępne od czerwca! Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 900 zł58 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od Sierpnia! Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, ulokowane na parterze w bloku przy ul. Zwycięskiej (krzyki). Budynek położony w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

520 000 zł32 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami( aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

649 840 zł40 m² 16 057,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Polanka,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Mieszkanie już dostępne. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na I piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stabłowice,Wrocław

869 000 zł60 m² 14 556,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

1 130 000 zł69 m² 16 424 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2008 roku na wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł60 m² 13 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lniana

Huby,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 435,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetne rozkładowo mieszkanie w budynku 4 piętrowym na Krzykach: huby, ul. Lniana! z piwnicą i garażem Mieszkanie : - 3 pokoje niezależne - oddzielna kuchnia z oknem - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

831 215 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

740 000 zł42 m² 17 818,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,53 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Prądzyńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

1 210 000 zł70 m² 17 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu "punkt Piękna" zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Chlipała tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 19,41 m2 - Pokój 10,74 m2 - Łazienka 3,36 m2 - Przedpokój 5,05 m2 - Balkon 3,59 m2 Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

690 714 zł43 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

847 999 zł53 m² 16 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - Bez prowizji! 80 lokali dostępnych od zaraz, różne układy i metraże. Mieszkania są gotowe do wprowadzenia się. Na sprzedaż: zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

751 220 zł38 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie z balkonem, 5 min. od Dworca Głównego. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty: jakub Chlipała tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja jest zlokalizowana przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul.Sikorskiego Ilość pokoi: 2 Metraż 50 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 15 ( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

369 600 zł20 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

852 910 zł51 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie, z balkonem od zielonego podwórza, w ścisłym centrum Wrocławia. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

770 184 zł45 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczygla

Kowale,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dom, w którym odpoczniesz od świata | Wrocław, ul. Szczygla Wyobraź sobie poranek. Wychodzisz z kubkiem kawy do swojego ogrodu. Słychać tylko śpiew ptaków, powietrze jest świeże, a Ty.