dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

625 000 zł47 m² 13 241,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z 2009r. o pow. 47.20 m2 z Garażem o pow. 19 m2 przy ul. Łubionwej na os. Ołtaszyn ( Dzielnica Krzyki ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł79 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwoma balkonami w budynku premium na Starym Mieście. Mieszkanie wykończone pod klucz w w cenie! Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

507 963 zł29 m² 17 656 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołbin,Wrocław

3 999 zł62 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowego w nowej inwestycji Ogrody Tumskie II -przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu, kuchni, sypialni, pokoju, łazienki, balkonu. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 550 zł44 m² 80,68 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.06*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

794 000 zł73 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

609 999 zł56 m² 10 951,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

> wysoki parter > Balkon z dwoma wejściami > Miejsce postojowe w zamykanym garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2007 rok > Winda dla osób niepełnosprawnych Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

485 514 zł27 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł60 m² 12 740,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Latem teraz niższa cena! cena przed obniżką 839 000,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

591 822 zł39 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelisko,Wrocław

800 000 zł68 m² 11 776,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

UL. Kurlandzka osiedle zgorzelisko psie pole 3 pokoje dwa ogródki parter komórka lokatorska 1,74 mkw. 2021 rok budowy miejsce postojowe W garażu podziemnym komunikacja miejska spokojna okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oporów,Wrocław

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przytulne mieszkanie dwupokojowe z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie usytuowane jest na nowoczesnym, zamykanym osiedlu przy ul. Awicenny. Układ mieszkania -> Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 987,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "jagodno". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

1 328 200 zł102 m² 13 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101.65m2 przy ul. Poświęckiej na spokojnym osiedlu w północnej części Wrocławia. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

539 118 zł27 m² 19 611,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cena Promocyjna Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

848 320 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,12 m2 z antresolą, na parterze w trzypiętrowym kameralnym budynku przy ul. Turawskiej. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

742 232 zł56 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,86m2 na wrocławskich Krzykach, partynicach okolice ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

555 009 zł35 m² 15 944 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o pow. 34,81m2 + loggia 8,13m2. Znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą. W skład powierzchni użytkowych wchodzi salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam serdecznie, na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Wrocław Oporów, ul. Cesarzowicka Cena: 560 000 zł | Powierzchnia: 49 m | Garaż 16 m możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubczaka

Leśnica,Wrocław

825 600 zł96 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania z ofertą nieruchomości Razem, ale oddzielnie! Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego mieszkania, co pozwoli powiększyć powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 000 zł38 m² 22 146,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A dostaniesz rabat nawet do 100 000 na wybrane mieszkania! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 15.06.2025 Kameralny apartament 2 pokojowy z osobną kuchnią i miejscem parkingowym, we Wrocławiu na ulicy Przyjaźni Witam, Oferujemy na wynajem 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Borek,Wrocław

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Hallera, składające się z: -aneksu kuchennego wyposażonego w nową lodówkę, płytę indukcyjną, okapem, zmywarką, piekarnikiem, półwysep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! -15000 zł na każdy pokój! cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny penthouse, 3 pokojowy w samym centrum Wrocławia z miejscem postojowym w cenie! W apartamentowcu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - budynek Ovo Hilton. ******dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 264 000 zł71 m² 17 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe nowe mieszkanie premium Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

618 999 zł30 m² 20 585,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij