dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

539 590 zł33 m² 16 180 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 000 zł103 m² 9 725,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym tarasem na dachu Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

650 475 zł42 m² 15 674 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 935 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

685 000 zł57 m² 12 064,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz przytulnego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie Zapraszam do zapoznania się z przestronnym i funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 57 mkw położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

837 826 zł58 m² 14 520,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz mieszkania we Wrocławiu, ale nie wiesz gdzie szukać? Zadzwoń! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

596 250 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na zielonym Oporowie, dwa pokoje z dużym tarasem. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, w najbliższej okolicy planowany jest park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

655 000 zł53 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, przy ul. Łubinowej. Dla kogo? Idealne mieszkanie na start. Opis: mieszkanie dwustronne. Ekspozycja południowy - zachód. Powierzchnia: 52,78 m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie, z dużym ogrodem na zamkniętym osiedlu w nowym budownictwie. W idealnym stanie - bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Huby,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Dawida, wrocław Skorzystaj z oferty wynajmu komfortowego mieszkania w pełni wyposażonego o powierzchni 41 m , położonego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 969 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 - pokojowe mieszkanie przy Parku Skowrownim Nieruchomość sprzedawana w drodze cesji Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowo-powstająca nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

947 380 zł47 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,9m2 loggią o pow. 3,92m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

4 550 zł63 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 1 marca dostępne jest 64-metrowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku (rok budowy: 2017) przy ul. Gwiaździstej, tuż obok Sky Tower. Lokal oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

517 883 zł29 m² 18 140 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 320 000 zł116 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w stanie deweloperskim Lokalizacja: wrocław, ulica Księcia Witolda Piętro: 9/10 Cena: 2.320.000 zł brutto Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Borek,Wrocław

775 000 zł50 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe budownictwo - 2020 r Wrocław ul. Wiktora Brossa 1 A /boczna Ślężnej/ 50,35 m2 3 pokojowe, 2 sypialnie, 2 łazienki Balkon, miejsce postojowe. Na sprzedaż mieszkanie, które w wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

540 125 zł29 m² 18 919 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

519 995 zł28 m² 18 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalna kawalerka! | Nowa inwestycja | Gądów!. Polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 460 663 zł86 m² 16 909,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 001 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

665 000 zł56 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

**oferuję wyjątkową okazję 2-pokojowe mieszkanie bezpośrednio od właściciela przy ul. Zagony we Wrocławiu!** **zalety mieszkania:** - **gotowe do zamieszkania!** To zadbane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

466 054 zł29 m² 16 324 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 856,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu w niskiej zabudowie z 2017 roku. W bezpośredniej okolicy infrastruktura sklepowo - usługowa. Na osiedlu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2, wygodne 3 pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

628 000 zł38 m² 16 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł60 m² 11 164,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę klimatycznego mieszkania dwupoziomowego na Muchoborze Wielkim. Osiedle Orion to niska zabudowa mieszkalna, ogrodzona, z dostępnymi garażami podziemnymi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa w trakcie uzyskiwania pozwalania na użytkowanie! Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 005 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie przy Parku Skowronim Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowo-powstająca nieruchomość znajduje się w południowej części miasta, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

529 000 zł38 m² 13 772,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice/2pok/lux/balkon/winda/garaż/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 zlokalizowane w Sołtysowicach. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

810 000 zł67 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. ok 67 mkw znajdujące się w zadbanym budynku z 2011 roku przy ul. Buforowej. Na całkowitą pow. mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

724 995 zł69 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

3/4 pok | Psie Pole | Garaż |.| Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem, znajduje się ono na 8 piętrze (ostatnim) w bloku z 2005 r. z windą, przy ul. Poleskiej na Psim.