dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

797 375 zł64 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,2 - Sypialnia 12,9 m2 - Pokój 10,9 m2 - Korytarz 8,7 m2 - Łazienka 4,3 m2 - wc 1,5 m2 - Ogród 104 m2 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

610 700 zł54 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Dwa pokoje z dużym balkonem, gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

624 900 zł48 m² 13 046 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwa pokoje gotowe do odbioru! Wysokość pomieszczeń do 3 m! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Snopkowa

Ołtaszyn,Wrocław

4 000 zł73 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartament do wynajęcia w kameralnym apartamentowcu, położonym w cichej i spokojnej okolicy wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Budynek samodzielny , czteropiętrowy, grodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

937 575 zł47 m² 20 089,50 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,67m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do stref.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

620 000 zł40 m² 15 335 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z dużą loggią! W podanej cenie mieszkania wliczone jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

890 913 zł51 m² 17 397,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy położony na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego. Idealne miejsce do inwestycji w mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

760 000 zł65 m² 11 685,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe dla Rodziny na Jagodnie z balkonem/garaż! Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

515 870 zł33 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 014 000 zł68 m² 14 987 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam! Pięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m2 z tarasem oraz balkonem na renomowanej inwestycji na Swojczycach. Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 28424 najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

711 000 zł55 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

610 711 zł54 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru Dojazdu do centrum ok. 15 min. Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,07 m2 na drugim piętrze w północnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Dąbie,Wrocław

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 143 m , położony w zielonej i historycznej dzielnicy Wrocławia - Dąbie. Apartament składa się z: 4 komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 058 157 zł80 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem! Komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie. Otoczenie nieruchomości: kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

605 000 zł52 m² 11 641 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: promocja 35 000.0 mniej! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Dodatkowo komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie Zapraszam na kameralne targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla wymagających, położone na pierwszym piętrze, z dwoma balkonami, widokiem na zieleń, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Opiekun oferty: wskazana lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 019 123 zł58 m² 1 019 120 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę oraz z ogrodem zimowym. Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na rzekę, które zapewnia spokojną atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

482 487 zł37 m² 12 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku pcc Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wrocławia Krzyki. Idealna lokalizacja, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

697 230 zł58 m² 12 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę. Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na rzekę, które zapewnia spokojną atmosferę, a jednocześnie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

512 000 zł26 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie w samym centrum miasta! Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

495 000 zł33 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe /dwukondygnacyjne z antresolą, gotowe do odbioru. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

610 700 zł54 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwa pokoje z dużym balkonem, gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

902 600 zł46 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Wojszyce,Wrocław

6 200 zł80 m² 78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie z ogródkiem / Wojszyce Opiekun oferty: tel. Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone eleganckie mieszkanie w budynku szeregowym na wrocławskich Krzykach - Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

549 243 zł47 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na powstającym osiedlu na Księżu Wielkim, w pobliżu terenów Natura 2000 oraz terenów rekreacyjnych nad rzeką. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

679 000 zł42 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nie było do tej pory zamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż bardzo ładne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 001 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 001 zł40 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealne mieszkanie dla osób, które cenią nowoczesną, wygodną przestrzeń z możliwością odpoczynku na przestronnym ogródku. Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

552 000 zł31 m² 17 829,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 909 zł193 m² 10 339,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa Sześciopokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

489 900 zł32 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękna Kawalerka Lokum Da Vinci o pow. 32,49 m2 z balkonem Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

899 000 zł56 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,42 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "przedmieście Oławskie" przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

556 609 zł27 m² 20 784,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

759 000 zł36 m² 20 795 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka nieruchomości: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.