dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

291 500 zł20 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowe, oddane do użytku apartamenty inwestycyjne przy ul. Zwycięskiej, na Ołtaszynie. Zawarta umowa najmu z operatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji idealne zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

882 859 zł75 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami. Gotowy do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Huby,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i bardzo ładnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 mkw. Osiedle znajduje się w południowo-wschodniej części Wrocławia - Huby. Mieszkanie dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 023 157 zł82 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Duże, 4-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w północnej części Wrocławia, przy terenach zielonych. Mieszkanie o powierzchni 80,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam Państwu do zaoferowania kameralne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 z dużym ogródkiem i balkonem na wysokim parterze 2 piętrowego budynku z 2016 r. na Krzykach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 058 157 zł80 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z pełną infrastrukturą. Klimatyzacja w cenie mieszkania! Komórka lokatorska i dwa miejsca postojowe w cenie nieruchomości! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

6 500 zł80 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. (English version below) ***free from now*** Serdecznie polecam do wynajęcia, całkowicie nowe,4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 przy ul. Miedzianej. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

783 460 zł80 m² 9 812,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 589 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Idealne na start Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

945 000 zł51 m² 18 679,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską A otrzymasz 3% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

645 721 zł52 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do własnej aranżacji, 2-pokojowe mieszkanie z parkingiem podziemnym i komórką lokatorską! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Układ nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 300 zł43 m² 76,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 43 m2 | od zaraz | 3300 zł + 850 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

640 000 zł87 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 47 m2 z ogrodem 115m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 220 000 zł83 m² 14 645,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We speak English. English describe below: | 4 pokoje | balkon | miejsce postojowe | super układ| prestiżowy osiedle Jeśli szukasz rozkładowego i przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

711 000 zł55 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

904 320 zł47 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

648 995 zł50 m² 13 026,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki-rodzinna/przyjaźni | 2 pok | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i ochroną, zapewniającym bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

999 000 zł90 m² 11 129,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 677,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na Stabłowicach Łomnicka 28, wrocław To komfortowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 47,24 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

535 936 zł41 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe | Tereny zielone | Niska zabudowa Opis lokalizacji: księże Małe, ulica Blizanowicka, czas dojazdu do centrum 13 min. Cena promocyjna! Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Wrocławiu! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

799 900 zł81 m² 9 872,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Duże dla Rodziny na Ołtaszynie ładny taras+garaż Oferujemy na sprzedaż ładne, duże mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

594 990 zł38 m² 15 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!.| Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

610 700 zł54 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Dwa pokoje z dużym balkonem, gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy na Starym Mieście , o wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia z widokiem na panoramę Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam, na wynajem przytulne, przestronne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Różanej! Ilość pokoi: 2 Metraż: 43 mkw. Kuchnia: osobna Lokalizacja: ul. Różana, piętro: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#koniecznie Obejrzyj film w sekcji video na portalu otodom! - Zobacz jak mieszkanie wygląda na żywo! -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

7 000 zł129 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania do wynajęcia z dwoma łazienkami, komórką lokatorską oraz balkonem o powierzchni 129 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

849 000 zł72 m² 11 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pięknie wykończone 3pok. Mieszkanie z balkonem + M.POST. + M.GARAŻOWYM. Lokal położony jest na północy Wrocławia w bardzo atrakcyjnej okolicy "stabłowic" w środowisku nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

601 000 zł36 m² 16 717,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 35,95m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją południowo-wschodnią, na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

999 000 zł87 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

564 420 zł44 m² 12 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2-pokojowe, ustawne z balkonem na ostatnim piętrze. Wysokość mieszkania to 2.75 m. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij