dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

1 041 000 zł100 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z garderobą i dwoma balkonami, usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie z 2006 roku. Położone na Ołtaszynie, idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

615 999 zł30 m² 20 485,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

919 169 zł79 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje przy parku Możliwy pełen rozkład mieszkania Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym balkonem położone na wrocławskich Krzykach na osiedlu Jagodno. Lokalizacja: ul. Krzysztofa Komedy 15 Ilość pokoi: 2 Metraż: 48 m2 Piętro: 2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

646 232 zł52 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,69m2 z balkonem 5,36m2! Na spokojnym zielonym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow. 51,69 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

950 000 zł87 m² 10 928,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 115 535 zł80 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

746 450 zł59 m² 12 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do użytku! Opiekun nieruchomości: patrycja Kaczmarek tel. Idealna nieruchomość dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

761 093 zł51 m² 14 946,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z narożnym przeszkleniem i dwiema loggiami Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, które łączy elegancję z wygodą. Ten apartament o powierzchni 50,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

541 662 zł31 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Małe,Wrocław

781 898 zł74 m² 10 594,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Narożne mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń - promocja - 86 877 zł! To przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 73,80 m oferuje komfortowe warunki do życia z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

1 385 257 zł81 m² 17 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na Odrę Zamieszkaj w miejscu, które łączy elegancję z wygodą, oferując przestrzeń na najwyższym poziomie. Ten wyjątkowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Powstańców Śląskich,Wrocław

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, wyremontowane i gotowe do zamieszkania o powierzchni 5 9,48 m2 znajdujące się na 3 i 4 piętrze bloku z 2016r. w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 838 750 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwustronny, 3-pokojowy apartament w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: lokalizacja proponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem o powierzchni 51,4 na Książu Wielkim we Wrocławiu przy ulicy Blizanowickiej w otoczeniu wyjątkowych terenów zielonych krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

908 000 zł96 m² 9 480,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Propozycja idealna dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy! Osiedle to 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

984 000 zł73 m² 13 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na zielonych Sołtysowicach 4 pokoje z 2 balkonami Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zapewniające wiele udogodnień i atrakcji dla mieszkańców. Łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

1 260 943 zł82 m² 15 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Narożny apartament Premium z widokiem na Odrę i przyszły park, unikatowe przeszklenie i duży narożny balkon Najważniejsze atuty: widok na Odrę z unikalną przestrzenią bez zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Angel Wings. Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od dziś. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

676 776 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Topowa inwestycja w sercu Wrocławia - mieszkanie z loggią i balkonem w sypialni, idealne pod wynajem! Zainwestuj w wyjątkową lokalizację zaledwie 2 minuty od Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

top/ garaż w cenie! Okazja /2pok./Krzyki/ Kopycińskiego/premium!/Jagodno/balkon Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 387 500 zł91 m² 15 194 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi/ostatnie piętro/ Przy parku Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim. 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 950 zł56 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Klimasa. Świetna lokalizacja, duży balkon. Blisko tramwaje i sklepy! Na wynajem przytulne mieszkanie przy ul. Klimasa, świeżo po remoncie. Zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Partynice,Wrocław

476 900 zł38 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament z Wyposażeniem - Bez Prowizji, wrocław, partynice! Cena: 476 900 pln netto + wyposażenie 34 900 pln netto + 23% vat (możliwość odliczenia vat - zapytaj swojego doradcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

7 800 zł135 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polish/english/ukrainian *** apartament W przy parku południowym- 4 pokoje*** Duże mieszkania dla rodziny do wynajęcia w przy ulicy Ślężnej 191. Dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

904 320 zł47 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

1 026 452 zł52 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Kleczków,Wrocław

986 920 zł58 m² 16 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, nie wymagające wkładu finansowego, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ul. Ciepłej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

564 868 zł35 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Południowy apartament z dużą loggią - idealna inwestycja! Nowoczesny apartament z południową ekspozycją, oferujący świetne doświetlenie i przestronną loggię. Idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.