dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

728 280 zł26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

620 600 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

762 042 zł42 m² 18 209 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: sandra Sadowska tel. 2-pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 41,85 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Do nieruchomości przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Psie Pole,Wrocław

1 020 000 zł63 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne I z ogródkiem I garderoba I miejsce postojowe I rolety zewnętrzne Mieszkanie Składa się przestronnego salonu z częścią kuchenną z którego możemy wyjść na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedane Doradca klienta tel. Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy z osobną kuchnią, balkonem i garażem może być Twoje! Najważniejsze informacje: - wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Marszowice,Wrocław

250 000 zł57 m² 4 358,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

57,36 m2 3 pokoje. Bezczynszowe. Tuż przy granicy Wrocławia Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego tuż przy granicy Wrocławia w niewielkiej miejscowości Miłoszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

439 582 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości tel. Słoneczne mieszkanie z balkoem w zielonej okolicy. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,47 m2 znajduje się na parterze 6-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 700 zł50 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane przy ulicy Vivaldiego (jagodno) na bardzo ładnym osiedlu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

566 786 zł41 m² 13 750,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Teraz niższa cena! Poprzednia cena 584 315 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

696 665 zł40 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja, duży wybór mieszkań od 1do 4 pokojowych zlokalizowana na Krzykach Partynice we Wrocławiu Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

663 000 zł42 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,69 m2, znajduje się na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku na granicy Borka i Gaju. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 56 mkw z dużym balkonem z widokiem na zieleń, przy samym Parku Grabiszyńskim, szkole międzynarodowej atut,wis. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł29 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 425 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 900 zł38 m² 16 464,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja/kopycińskiego /jagodno/premium/balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 000 zł61 m² 9 704,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 999 zł46 m² 15 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

centrum/inwestycja/piłsudskiego/roi 12%/3pok./top!/premium Gotowiec inwestycyjny! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w samym centrum Wrocławia! Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

777 472 zł60 m² 12 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

505 855 zł38 m² 13 347 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. Otoczenie nieruchomości Na osiedlu znajduje się profesjonalnie wyposażony, klimatyzowany fitness klub dla mieszkańców, z nagłośnieniem i zapleczem socjalnym oraz kącikiem dla maluchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

635 000 zł50 m² 12 774,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! rezerwacja! Czy marzy Ci się mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, w cichej, zielonej i spokojnej okolicy, z jednocześnie dobrym dojazdem w stronę centrum? Czy chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Różanka,Wrocław

890 450 zł69 m² 12 871,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł64 m² 13 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 004 700 zł53 m² 18 949 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 53 m2 w topowej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej lokalizacji tuż obok Fosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 128 900 zł55 m² 20 344 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty tel. Luksusowy apartament w centrum miasta z dwoma balkonami o powierzchni prawie 20 metrów kwadratowych. To 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

417 000 zł37 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 513 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Granicznej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2014 roku i zostało właśnie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 430 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

904 000 zł77 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: sandra Sadowska tel. Mieszkanie do własnej aranżacji w zielonej i spokojnej okolicy Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

867 779 zł45 m² 19 310 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Odrę w centrum miasta! Ostatnia oferta z inwestycji! Otoczenie inwestycji: zrewitalizowana przestrzeń na Śródmieściu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

422 000 zł37 m² 11 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 520 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 420 182 zł82 m² 17 336,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, narożne mieszkanie z widokiem na rzekę i kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 800 zł75 m² 51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 *english version below* Serdecznie polecam na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie na przeciwko Parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

484 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 595 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

639 638 zł46 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 46,10 m2 położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 707 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz -wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2- znajdujące się na nowoczesnym, kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

593 581 zł39 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,31 m2 położone jest na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 398 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

476 000 zł43 m² 11 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 585 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

783 000 zł53 m² 14 773,60 zł/m²