dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

749 315 zł38 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wykończenia w inwestycji przy samym ch Renoma. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się przy słynnym Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Inwestycja składa się z kameralnego dwuklatkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

751 725 zł52 m² 14 428,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Słoneczne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 934 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 990 zł62 m² 112 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Księcia Witolda Z widokiem na rzekę. Opiekun oferty Nr licencji pfrn 28424 Polecam! Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! budynek Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokoje (36 m2), stacha świstackiego, wysoki standard, balkon (8 m2) Na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Przedmieście Oławskie. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

620 000 zł46 m² 13 463,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd! Z prawdziwą przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 990 zł46 m² 15 806,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piłsudskiego/roi 12%/centrum/inwestycja/3pok./top!/premium Gotowiec inwestycyjny! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w samym centrum Wrocławia! Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

2 150 zł23 m² 94,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Scroll down for english Do wynajęcia kawalerka z klimatyzacją i balkonem w nowo powstałym apartamentowcu przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu. Pierwszy najem. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

304 000 zł26 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 374 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

694 000 zł49 m² 14 233 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja - duży wybór mieszkań - osiedle Z bogatą zielenią oferta bez prowizji I podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Inwestycja będzie się składać z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł36 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od zaraz, z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

3 690 zł62 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Oficerskiej, w kameralnym budynku z garażem podziemnym i garderobą. Opis nieruchomości: mieszkanie z dużym balkonem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Fabryczna,Wrocław

530 000 zł40 m² 13 309,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Złotnikach ul. Opoczyńska. Nieruchomość idealna zarówno jako mieszkanie na start, dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 773 zł60 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w spokojnej okolicy Wrocławia - Lipa Piotrowska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

718 625 zł52 m² 13 740,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Bieńkowice,Wrocław

539 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż już teraz mieszkania nowej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Bieńkowice. Dostępne mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe cena od 10 000,00 m2. Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Pracze Odrzańskie,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: na sprzedaż dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, klimatyzacją i balkonem oraz wysuwanym elektrycznie ekranem do do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł35 m² 18 543 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu użytkowego o powierzchni ok.35 m2, położonego na trzecim piętrze. Nieruchomość jest monitorowana oraz chroniona. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

346 000 zł27 m² 12 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 426 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na star Wykończone pod klucz mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 599 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie, wykończone w wysokiej klasy materiałów. A to wszystko na kameralnym osiedlu z 2023 roku. Zadzwoń i umów się na prezentację. tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. 54m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 999 zł45 m² 13 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/muchobór/ ulica Trawowa Ilość pokoi: 2 Metraż: 57m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: pojemne szafy, miejsce garażowe. Opis nieruchomości : Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchobór Wielki,Wrocław

929 999 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: ul. Tarnopolska, muchobór Ilość pokoi: 2 Metraż: 54 m2 Piętro: parter Wystawa okien północ/zachód Cena - 929 000,00 zł Miejsce postojowe w hali garażowej + komórka lokatorska - 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 281 zł48 m² 12 375,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 156,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł53 m² 13 640,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 549 000 zł86 m² 18 012 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 86 m2 znajduje się na II piętrze w budynku na osiedlu Port Popowice. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, niecałe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

779 995 zł59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

acd Krzyki /park Poludniowy/ 3 pok/lux /garaż! 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:28/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 70 m2 w prestiżowym wieżowcu Sky Tower dla osób o wyrafinowanych gustach! To przepiękne lokum na 28. piętrze oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

725 000 zł45 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m2 gotowe do zamieszkania. Zostało ono wykończone w wysokim standardzie - wykorzystano każdy metr mieszkania. Zabudowy stolarskie, kuchnia na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze z balkonemi parkingiem podziemnym, przy ul. Kajdasza 6 (nowe budownictwo -kryzki- jagodno) /mieszkanie o pow. 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

476 661 zł41 m² 10 188,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 31.08- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Vespucciego 45 (olimpia port- swojczyce - psie pole) Apartament znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

512 169 zł25 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie.