dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł58 m² 14 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i narożnym balkonem w nowej, zielonej inwestycji. Opiekun oferty: opis nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

819 999 zł71 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Trzypokojowe mieszkanie 71,18m2 w dzielnicy krzyki(wojszyce) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu w otoczeniu niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

600 212 zł49 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

789 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

5 000 zł59 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem przestronny lokal mieszkalny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej powiązanej z branżą medyczną lub beauty. Usytuowany na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 71,3m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granitowa

Wojszyce,Wrocław

1 245 000 zł88 m² 14 131,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 w zabudowie szeregowej z ok. 2017 roku. Spokojne, bezpieczne osiedle. - garaż - ok. 40 m2, - możliwość uzyskania 30 m2 tarasu na dachu budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52 m.kw. położone na 5 piętrze w budynku z windą przy ul. Chociebuskiej. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 218 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane na cichym, kameralnym osiedlu, wokół niska zabudowa, piękny widok z tarasu na zieloną przestrzeń, las i bezpośredni kontakt z naturą. Osiedle Malownicze znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

777 700 zł62 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni 71,3m2 zlokalizowany na ostatnim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja. Podpisz umowę, a otrzymasz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis, oferta dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 060 000 zł138 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 194,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje 7 dni W tygodniu! Mieszkanie dwupoziomowe składające się z 3 pok. z aneksem kuchennym, z balkonem, budynek z 2010r. z windą. Klimatyzacja! idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

658 650 zł51 m² 12 864,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu z tarasem i ogródkiem, znajdującego się na nowym osiedlu na Psim Polu. Mieszkanie zostało oddane do użytku pod koniec 2023r. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 400 000 zł78 m² 17 944,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: elegancki apartament w centrum Wrocławia z widokiem na park Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywną ofertę apartamentu położonego w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

999 990 zł64 m² 15 738 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękna nieruchomość dla wymagającego klienta Opiekun oferty tel.! nowa cena! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w inwestycji Innova. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

969 000 zł65 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

619 900 zł44 m² 14 185,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 242 263 zł57 m² 21 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,77m2 z dużym balkonem 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł28 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 110m2 zlokalizowany na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

512 169 zł25 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

594 475 zł50 m² 11 771,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,5 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim we Wrocławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Mieszkanie z dużym balkonem na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 099 000 zł88 m² 12 544,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 4 pokojowy o pow. 110,2m2. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 132 523 zł52 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

521 582 zł39 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

584 018 zł33 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

752 250 zł69 m² 10 948,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.71m2 przy ul. Drabika, na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie zostało oddane w 2023r. i wymaga jedynie wykończenia w czym jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klaczki

Karłowice,Wrocław

850 000 zł82 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest część domu z ogrodem, znajdujący się na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość posiada też wolnostojący garaż o powierzchni 21 m2, ogród, a sama część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 144,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe wygodny układ 3 pokojowy o pow. 64,59m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

781 740 zł60 m² 13 072,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 59,8 m2 (po podłodze około 67m2) na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

979 000 zł59 m² 16 484,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,39m2 z dużym tarasem o pow. 26.98m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

1 200 000 zł72 m² 16 655,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na renomowanym osiedlu zamkniętym Belvedere Park przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Partynicach. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024