dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

999 000 zł83 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, wielu tras pieszo rowerowych, jednocześnie zapewniając dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Młodnickiego

Ołbin,Wrocław

1 250 000 zł92 m² 13 529,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe* nowe budownictwo* cicha okolica*balkon Cena: 1.250.000 zł Gotowa do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie na Ołbinie w nowym budownictwie. Posiadające dwie łazienki z wc na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 324,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zrealizaowana * Świetna lokalizacja Apartament w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

805 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie z wysokością 2,62 metra dające poczucie przestrzeni z dwustronną wystawą okien dzięki czemu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

512 000 zł36 m² 14 070 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie wykończone W podstawowym zakresie! drzwi otwarte 17-18.05 w g. 9-18 w piątek oraz 9-14 w sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 116 900 zł52 m² 21 641,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na prezentację apartamentu na sprzedaż w sercu Wrocławia. Zlokalizowany jest na 13 piętrze w budynku Odra Tower - Podwale 2. Ogłoszenie prywatne, bezpośrednio od właściciela - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

668 715 zł53 m² 12 665,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

869 000 zł68 m² 12 796 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: 3- pokojowe mieszkanie z łazienką, osobnym wc, garderobą i balkonem, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Szczepinie. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Muchobór | 4 pok | Garaż i komórka w Cenie! Polecam na sprzedaż 4 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim - Stanisławowska. Kameralne zamykane, osiedle tylko 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

799 725 zł56 m² 14 332 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaufaj nam, jak wielu przed Tobą, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość Twoich marzeń! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,80 m2, z balkonem. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

642 469 zł53 m² 12 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

591 632 zł48 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 766 zł42 m² 13 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

913 000 zł45 m² 20 288,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z dużym balkonem dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 124 500 zł86 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 86,5m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej - tuż obok znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 580 000 zł62 m² 25 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - apartament w centrum Wrocławia pow. 62,12 m 2! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż ekskluzywne w pełni wyposażone mieszkanie wraz z podziemnym garażem, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł52 m² 17 096,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - 15 minut spacerem do rynku panoramiczne okna W apartamencie prestiżowy adres W ścisłym centrum W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, vis-à-vis Ogrodu Botanicznego. Dedykowana mieszkańcom klimatyczna sala bilardowa oraz panoramiczny taras z widokiem na Ogród Botaniczny. System.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 175 050 zł83 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

512 050 zł37 m² 13 821 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

511 300 zł46 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania D0 własnej aranżacji. Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji, o powierzchni 47,99m2 położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wrocław ul. Hubska (for English see below) Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

625 999 zł37 m² 16 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż! Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

525 500 zł37 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 250 zł50 m² 64,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[oferta prywatna - pośrednikom dziękujemy] Dzień dobry, mamy do zaoferowania na wynajem przytulne 50 metrowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Białowieskiej (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

376 888 zł32 m² 11 650,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Świetna opcja na start lub jako inwestycja. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 999 zł64 m² 12 580,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Stabłowice- arbuzowa | 3 pok | garaż | komórka | Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 63,59 m2 z balkonem 5,83m2 (II piętro, winda). W cenie komórka lokatorska 3,29m2, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez podatku pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

559 998 zł41 m² 13 625,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

obniżona cena!/lipa piotrowska/waniliowa/taras/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Żerniki,Wrocław

4 400 zł73 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i Nowoczesne Mieszkanie do Wynajęcia z Dużym Tarasem Adres: ul. Hainricha Lautersbacha, osiedle wuwa 2, nowe Żerniki, wrocław Opis Mieszkania: oferujemy do wynajęcia piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł64 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tarnogaj- lokum Di Trevi! |3pok. | garaż! Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie o wielkości 64m2 wraz z dwoma balkonami 6m2 oraz 2,5m2 na ulicy Gazowej. Mieszkanie znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 766 zł42 m² 13 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

591 632 zł48 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

635 000 zł53 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie (z antresolą) w gotowej inwestycji na północy Wrocławia Otoczenie nieruchomości: w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej Linie : 130, 144, 247,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

642 469 zł53 m² 12 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

679 000 zł52 m² 12 958 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w nowym budynku, obok parku - Brochów, wrocław Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na południu Wrocławia. Mieszkanie nowocześnie wykończone, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!do końca maja rabat do 20tyś. NA wybrane mieszkania! Ostatnie mieszkania, komórka lokatorska gratis! Wrocław Fabryczna Maślice ul.