dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

539 622 zł53 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z antresolą w gotowej inwestycji na północy Wrocławia. Do własnej aranżacji. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu inwestycji znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł46 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowy apartament w renomowanym budynku Odra Tower - bardzo blisko wrocławskiego Rynku. Skład lokalu: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, + Balkon Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

750 000 zł63 m² 11 886 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 Tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie. Otoczenie nieruchomości: - w pobliżu Park Zachodni i tereny spacerowe wzdłuż Odry, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

832 455 zł73 m² 11 329 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokoje na starym mieście na ostatnim 9 piętrze! Nieruchomość o planowanej powierzchni 73,48m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Krzyk,Wrocław

1 490 000 zł142 m² 10 523 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ul. Przyjaźni. Mieszkanie dotychczas pełniło funkcję lokalu biurowego, natomiast istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 195 000 zł72 m² 16 597,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na Odrę | Kępa Mieszczańska| 3 pokoje | Wrocław Na sprzedaż dwustronny, rozkładowy, 3-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na rzekę. W okolicy realizowany jest projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gitarowa

Wojnów,Wrocław

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Oferta Sprzedaży Domu na Osiedlu Truskawkowym - Wojnów Powierzchnia i Układ Pomieszczeń: - powierzchnia domu wynosi 146 m2, zapewniając przestronną przestrzeń dla całej rodziny. - dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz- bezpośrednio od właściciela- unikatowe -wyskoki standard, nowoczesne, bardzo ładnie urządzone - z dbałością o każdy szczegół, jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

954 999 zł67 m² 14 249,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tarnogaj- lokum! | 3 pok. | 2020r! Polecam na sprzedaż od zaraz - jasne, 3 pokojowe, wykończone mieszkanie, na osiedlu Lokum Di Trevi. Wysoki standard wykończenia mieszkania oraz całego osiedla. Otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Kryzki,Wrocław

1 061 000 zł57 m² 18 575 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 57,12 m2 z miejscem parkingowym ul.Walońska we Wrocławiu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

632 352 zł66 m² 9 613,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,78 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

641 615 zł57 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże Wielkie Ilość pokoi: 3 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja, rabat do 40tyś do 31-03-2025, lub do podpisania 5 umów rezerwacyjnych. Harmonogram płatności 30/70. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

881 225 zł64 m² 13 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z wielkim ogrodem i tarasem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealne na start, 3 pokoje Z balkonem przy parku. Polecam! Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 47,56 m2, znajdujące się w budynku z 2020 roku na wrocławskich Krzykach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centru Wrocławia, tuż przy samym Rynku. W budynku Odra Tower, ul. Podwale 2. Na 6 pietrze, z balkonem i bocznym widokiem na fosę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

720 000 zł61 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje* nowe budownictwo* ogródek - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, składające się z trzech pokoi, zlokalizowane w budynku z 2022 roku, po remoncie, niewymagające żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 310 000 zł133 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

939 000 zł77 m² 12 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz***przez pierwsze 3 miesiące cena najmu 2300zł. Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie w samym sercu Wrocławia przy ul. Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

718 625 zł49 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 496 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp249-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 288 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp265-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

724 275 zł72 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp262-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - aneks kuchenny z oknem - duża łazienka 6,7m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

895 100 zł94 m² 9 522,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami, garderobą oraz imponującym tarasem o powierzchni 45 metrów kwadratowych, usytuowanego na malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje | 50 m2 | dwa balkony | ostatnie pętro |parking I komórka | 899,000 pln Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia. Eksluzywna oferta, tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

792 875 zł54 m² 14 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Dwustronne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Nowe, wykończone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Bardzo funkcjonalne mieszkanie z dwoma ogródkami na spokojnym osiedlu, gdzie można wypocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

685 000 zł53 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

|oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, położone w idealnej lokalizacji na południu Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie 67m2 * 1. piętro * wysoki standard wykończenia mieszkania oraz całego osiedla. * salon 18,62 m2, otwarta kuchnia 9,33 m2, sypialnia 14,33 m2, sypialnia 10,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

603 351 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp279-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - ogródek 15m2 - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy, idealne dla pary! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Smardzowskiej na wrocławskich Krzykach. W pobliżu budynku pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 359 000 zł84 m² 16 179 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gagarina / muchobór Do sprzedania dwupoziomowe, luksusowe mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 84 m2. Umeblowanie jak na zdjęciach, pełne wyposażenie, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

789 075 zł60 m² 13 151,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trójstronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

699 997 zł59 m² 11 858,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Krzyki- jagodno 3 Pok -59,20m2 Balkon Garaż- przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

527 207 zł42 m² 12 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu przestronne studio zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada balkon, ma otwartą przestrzeń, osobną sypialnie, dużą łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

452 640 zł32 m² 14 070,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł69 m² 11 950,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

589 284 zł37 m² 15 853,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zaufaj nam, jak wielu przed Tobą, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość Twoich marzeń! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,10 m2, z tarasem. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

589 660 zł45 m² 13 074,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na start, idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł67 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Gorlickiej. Informacje podstawowe Cena: 750 000,00 zł + 30 000 garaż podziemny Metraż: 67,06m2 Ogrzewanie miejskie. Blok: 2013 r. Mieszkanie.