dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka z balkonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

554 647 zł27 m² 20 235 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1- pokojowe mieszkanie w pełnym wyposażeniu / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 maja bardzo przytulne mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Prezentowane mieszkanie położone jest na 3 piętrze nowego apartamentowca wybudowanego przy Odrze, przy ul. Mieszczańskiej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament z dwoma łazienkami, zlokalizowany na VIII piętrze nowoczesnego budynku w samym centrum Wrocławia, przy ul. Dmowskiego. Apartament posiada klimatyzacje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Dostępne od kwietnia Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 52 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie w centrum | winda | garaż | 15 min do Rynku Do wynajęcia komfortowe, ciche i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie. Południowa część Wrocławia z pełną infrastrukturą i dobrą komunikacją. Atuty: - klimatyzacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

796 920 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, 3-pokojowe, narożne mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł49 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Stabłowicach, położonego na ul. Arbuzowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z 2 balkonami na Oporowie! Opiekun oferty: tel. 2-pokojowy apartament Z dwoma balkonami I widokiem na piękne zachody słońca! 2-pokojowe mieszkanie z 2-balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 750 zł44 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w nowoczesnej inwestycji Innova przy ul. Nyskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na VI piętrze budynku w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 060 000 zł83 m² 12 839,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle bo to willowa enklawa spokoju położona w zielonej części Wrocławia - na Kowalach, zaledwie kwadrans od Rynku. Apartament 4-pokojowy o powierzchni 82,56 m2 z balkonem, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgorzelecka

Szczepin,Wrocław

540 000 zł34 m² 15 743,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m , zlokalizowane przy ul. Zgorzeleckiej 1 we Wrocławiu. Lokal położony na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł57 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **wolne od zaraz** Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i widokiem na rzekę znajdujące się przy ul. Kurkowej z widokiem na rzekę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

649 469 zł34 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 33,54 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 67m2 z tarasem 30m2, garaż, 2pok. Gądów Mały agent prowadzący tel. Polecam do wynajęcia piękny apartament przy ul. Ludwika Idzikowskiego o powierzchni 67m2 wraz z tarasem 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

1 080 000 zł68 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

5 500 zł94 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o wysokim standardzie, położonego w spokojnej i zielonej części Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

679 999 zł50 m² 13 627,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

słoneczne 3 pokoje / południe / garaż / rozkład Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

789 373 zł45 m² 17 514,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w sąsiedztwie Parku Mieszczańśkiego Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

463 423 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 25,71 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 049 000 zł81 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Świetna opcja dla Rodziny W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe z garażem opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

461 000 zł30 m² 15 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

815 000 zł54 m² 15 188,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem, o łącznej powierzchni 53,66 m2 w budynku z 2021 roku na Hubach. Dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Księże,Wrocław

997 000 zł68 m² 14 651 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! | 4 pokoje + garderoba | 68 m | Księże | ul. Blizanowicka | balkon | zamknięte osiedle | dostęp do siłowni w budynku Na sprzedaż całkowicie nowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł35 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2025 roku od renomowanego dewelopera Dom Development. Przedstawiam śliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 602 104 zł60 m² 26 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.