dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

601 200 zł31 m² 19 425 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 30,95m2 znajduje się na 5 piętrze 6 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Termin realizacji/ zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

574 990 zł63 m² 9 125,38 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lipa Piotrowska/ 3 pok / balkon / nowe!. Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane dwu/trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we Wrocławiu przy ulicy Cynamonowej. 63 m2, trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł42 m² 14 350,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!.|. . Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze przy alei Śliwowej. Jego atutem jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

5 900 zł71 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego apartamentu o powierzchni ok. 71 m2, położonego na przedostatnim piętrze w budynku na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 995 zł35 m² 15 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno - Strawińskiego | 2pok | garaż!. Polecam mieszkanie na sprzedaż przy ul. I.Strawińskiego, szybki dojazd do centrum komunikacją miejską oraz niska zabudowa, to zdecydowanie atuty tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament zlokalizowany w apartamentowcu Platinum przy ul. Inowrocławskiej. Usytuowany jest na 3 piętrze budynku z windą. Budynek posiada calodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

529 000 zł31 m² 17 242,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! Termin oddania IV Q 2023! Prestiżowa inwestycja powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

999 000 zł83 m² 12 017,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 779 000 zł129 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 229 000 zł84 m² 14 669,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

744 000 zł58 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław

698 990 zł55 m² 12 708,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

749 995 zł59 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux- krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Garaż/ Balkon Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 998 zł70 m² 12 142,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krzyki/ołtaszyn/ułańska/3pok./BALKON/GARAŻ/PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie w kameralnym apartamentowcu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wełniana

Leśnica,Wrocław

645 000 zł54 m² 11 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,29m2 zlokalizowanego przy ul. Wełnianej na Wrocławskich Stabłowicach. Lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł55 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w apartamentowcu z 2015 roku na Kępie Mieszczańskiej! Otoczenie nieruchomości Kępa Mieszczańska to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

739 833 zł39 m² 18 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

zysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

799 000 zł76 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dostępne od zaraz - tylko w sdp - klucze w biurze! Dla szukających prestiżu - piękny, przestronny, dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament położony na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

669 995 zł59 m² 11 433,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaparowa/premium/3pok./58m2/GARAŻ/BALKON!TOP Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą przy ul. Kaparowa (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne I nowoczesne osiedle Z szybkim dojazdem od centrum komfortowy apartament Z dużym tarasem lokalizacja wśród terenów zielonych bliskość komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dla wymagających klientów premium. Sprzedam mieszkanie 2 pok z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. W pięknej zielonej okolicy, położony na urokliwym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

617 238 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp296-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji, oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie południowe - korytarz z miejscem na szafę - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe oddany do użytkowania Apartament 3 pokojowy o pow. 63,4m2 , dwustronne, przeciwległe w jednej z atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

734 370 zł75 m² 9 794,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z 2 balkonami. Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

538 999 zł47 m² 11 578,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lipa Piotrowska | 2 pok | rozkład | garaż! Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 30m2 przy ul. Czarnuszkowej. Duży salon rozkładany stół oraz rozkładana sofa, sypialnia, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

492 476 zł54 m² 9 119,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

920 678 zł75 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

491 226 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Funkcjonalne mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tel: na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

675 500 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Krzyki/klecina/cukrowa/2pok./BALKON/GARAŻ/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow.49,6 m2 mieszczące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

531 000 zł38 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

739 833 zł39 m² 18 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,76m2 i drugim oddzielnym pokojem o pow. 11,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Partynice,Wrocław

695 000 zł67 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania dwupoziomowe, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 62,75 m2 (pow. całkowita ok. 67 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wraz z garażem podziemnym i komórką lokatorską. Lokal mieści się na 5 piętrze budynku z 2000 roku. Na powierzchnię 75 m2 składają się 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

870 002 zł67 m² 12 927,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Premium 4-pokoje 67,3 m2 Balkon Garaż/ Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na 3. i 4. piętrze (4-pietrowego bloku bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

719 004 zł51 m² 14 153,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ok park Poludniowy 50m2 / 2 pokoje garaz w cenie /top!hit! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,05 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 2010 roku Krzyki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

527 218 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expert Ds. Nieruchomości T: e: mieszkanie w Dzielnicy Ołtaszyn, wrocław Nr Lokalu 2/10 cena: 527 218,00 pln. Cena za metr: 12 440,25 pln. Metraż: 42.38 m . Liczba pokoi: 2. Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy Placu Powstańców Śląskich na Krzykach. Powierzchnia 44m2. Piętro 2 z 5. Najważniejsze atuty mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

726 259 zł70 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp245-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 3-stronne, ekspozycja: północ, południe, wschód - ogród ok. 77m2 od strony południowej i wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Borek,Wrocław

830 000 zł80 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie z balkonem, 2 poziomowe Wrocław Powierzchnia 80m2, 2 poziomy, balkon od strony południowej. Strzeżone bezpieczne osiedle. W środku zadbane duże patio z urządzonym.