dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 540 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp276-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł150 m² 16 306,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

458 000 zł28 m² 16 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum z własnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

968 800 zł86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu. Oferta bez pcc. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław ul. Drabika 50 Uwaga sprzedaż odbywa się w całości ze wszystkim wyposażeniem mebel, telewizor, kuchnia i tak dalej. Nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

846 265 zł68 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Rozkładowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

927 485 zł75 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

744 259 zł68 m² 10 928,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 775 270! Rozkładowe mieszkanie, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Dwustronne, narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

549 731 zł43 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

583 987 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp266-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - ogródek 20m2 z tarasem - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow Północ A8 - niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz możliwy duży rabat- 50000 zł cena transakcyjna 699000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

665 658 zł70 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp267-rz/a5/9 oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do AOW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Falzmanna

Poświętne,Wrocław

539 000 zł49 m² 10 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Poświętnej Dzielnicy - ul. Funka Zapraszam do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 49,3 m2 w spokojnej dzielnicy Poświętne, przy ul. Funka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

879 000 zł84 m² 10 418 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie na ostatni piętrze Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 z balkonem przy ulicy Boiskowej na wrocławskich Bieńkowicach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

546 655 zł52 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp264-rz/b4/8 oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja poludniowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - niska zabudowa, budynki 2-piętrowe - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

840 000 zł73 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pierwszy najem, piękny widok z dużego balkonu na zabytki w samym centrum Wrocławia. Bez pośredników. **opis mieszkania:** - 3 pokoje o łącznej powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

744 259 zł68 m² 10 928,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (11-2024), mieszkania w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Fajne, duże 4 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na kameralnym osiedlu na Gaju przy ul.Czerniawskiej. Wolne od 1 stycznia 2024. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

879 000 zł84 m² 10 418 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

487 450 zł38 m² 12 964,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw231-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie zachodnie - korytarz z miejscem na szafę - realizacja 2025-03 - 5 min. spacerem do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 210,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

969 000 zł101 m² 9 608 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń i umów się na spotkanie : Atuty inwestycji: - nowoczesne osiedle -budynki z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi -nowoczesna architektura budynków z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

769 000 zł48 m² 16 071,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja - podpisana umowa przedwstępna! Idealna oferta pod Bezpieczny Kredyt 2% - celem uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu! Gratka dla inwestorów a także osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

647 300 zł74 m² 8 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 73,80m2 położone blisko ul. Cynamonowej na osiedlu Lipa Piotrowska ( Dzielnica Psie Pole ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 100 zł52 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

4 200 zł67 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowana nieruchomość znajduje się na jednym z najbardziej pożądanych osiedli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 184 435 zł79 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie na 9 piętrze z widokiem na rzekę w budynku Słodownia w inwestycji Browary Wrocławskie Otoczenie nieruchomości: browary Wrocławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

399 685 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.