dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Klucze czekają do odebrania przez nowych właścicieli-może właśnie przez Ciebie! Metraż: 37,00 m2. Piętro: 2 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 039 000 zł74 m² 14 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Najważniejsze informacje: do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Zwycięskiej w dzielnicy Ołtaszyn, w inwestycji 'Złota podkowa' z 2010roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

570 360 zł46 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń! Opiekun oferty: tel: otoczenie: nowoczesna inwestycja znajduje się na wrocławskich, zielonych Krzykach. Osiedle składa się z kilku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

774 000 zł56 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot287-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: wschód, południowy-wschód, południowy-zachód - antresola 30m2 z tarasem 28m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 998 zł49 m² 14 382,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 446 381 zł150 m² 16 350,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z czterema balkonami i dwoma tarasami na Starym Mieście. Wyjątkowe mieszkanie jedyne takie we Wrocławiu. Winda na piąte piętro prowadzi tylko do w twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

570 618 zł55 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp258-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

535 500 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł31 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Gotowe do odbioru. Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem Metraż: 30,82 m2 Piętro: 2 Balkon: 3,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki/klecina/dożynkowa * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 43mkw * Kuchnia: oddzielona wyposażona * Piętro: 3/3, kameralny blok * Informacje dodatkowe: wolne od lutego , parking podziemny, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 032 025 zł85 m² 12 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 998 zł50 m² 12 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Krzyki/klecina/cukrowa/2pok./BALKON/GARAŻ/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow.49,6 m2 mieszczące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 049 000 zł77 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na Gotowej inwestycji - kup od ręki gotowy Apartament w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 77,33m2 - to 4 pokojowe duże wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 310 000 zł81 m² 16 093 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. ***oferta wyłącznie w sdp nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na bardzo dobrze skomunikowanym Port Popowice, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 325 000 zł75 m² 17 662 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament Z tarasem I dwoma balkonami położony na kępie mieszczańskiej - jednej Z najbardziej pożądanych I prestiżowych lokalizacji W mieście. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

778 050 zł57 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

555 599 zł33 m² 16 785,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,1 fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

553 450 zł43 m² 12 841,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,1 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

326 344 zł26 m² 12 551,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

497 484 zł26 m² 19 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w Certum miasta to inwestycja klasy premium zlokalizowana w odległości 600 m od wrocławskiego Rynku, 400m od wrocławskiej Opery i wielu innych atrakcji, które oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł61 m² 11 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 694 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 539 100 zł110 m² 13 928,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 018 994 zł77 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na osiedlu Olimpia Port, ostatnie dostępne na tym osiedlu mieszkanie z tarasem na podwyższonym parterze w 2 linii zabudowy od rzeki. Mieszanie gotowe, sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

787 000 zł64 m² 12 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -Obejrzyj film z tego mieszkania! otodom blokuje możliwość wyświetlenia filmu z poziomu aplikacji, dlatego oglądaj go przez przeglądarkę! -wolne od 22.12.2023r- Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł67 m² 12 927,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Premium 4-pokoje 67,3 m2 Balkon Garaż Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na 3. i 4. piętrze (4-pietrowego bloku bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 998 zł70 m² 12 108,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krzyki/ołtaszyn/ułańska/3pok./BALKON/GARAŻ/PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie w kameralnym apartamentowcu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

4 300 zł71 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje z garażem, oporów opiekun oferty Tel: (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 4 pokojowe mieszkanie o pow. 71m2 wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł48 m² 14 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

759 900 zł65 m² 11 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania wygodne, rozkładowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem! Lokalizacja: ul. Zielna 53, wrocław, psie Pole. Nowoczesne i kameralne "osiedle Zielna" z 2022 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł50 m² 12 151,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Muchobór Wielki,Wrocław

779 000 zł72 m² 10 849,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż mieszkanie idealne zarówno dla rodziny: dwie spore sypialnie oraz strefa dzienna w postaci salonu z aneksem kuchennym; jak.