dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

584 250 zł45 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z ogródkiem i tarasem przy terenach zielonych Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym, kameralnym osiedlu we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

541 598 zł52 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

980 000 zł65 m² 15 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

English below: 3 pokoje z ogródkiem na Browarach Wrocławskich oraz: 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 75 000 zł) komórka lokatorska (płatne dodatkowo 25 000zł) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

619 999 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Przytulne mieszkanie z dużym tarasem w cichym miejscu! kameralny budynek W podwórzu Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym 15,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z tarasem centrum * Kępa Mieszczańska * Dostępne od zaraz - nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej o powierzchni 68 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 650,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stacyjna

Fabryczna,Wrocław

880 000 zł68 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą oraz garażem podziemnym w okolicy ul. Stacyjnej. Mieszkanie: * Mieszkanie o powierzchni 68 m2., w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie 65m2 na wynajem w nowej inwestycji na Jagodnie Pierwszy najem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Duży, piękny balkon. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki / partynice zwycięska / 2 pokoje 56 mkw / taras 38 mkw Piękne I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

652 065 zł70 m² 9 291,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kaczorowskiego

Fabryczna,Wrocław

570 000 zł45 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 z ogródkiem 31m2, podziemnym miejscem postojowym i komórką lokatorską. Osiedle Miodowe znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

534 000 zł47 m² 11 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Realizacja 09.2023 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,94mkw z przynależnym ogrodem 17,74m2. Funkcjonalny układ mieszkania w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji "angel city" na ulicy Traugutta! Prestiżowa inwestycja z 2022 roku, budynek z ochroną, monitoringiem, dwoma windami, sauną oraz siłownią dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

729 000 zł74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4- pokojowego mieszkania, o powierzchni 74,39 m2 posiadającego 2 balkony ( 4,17 m2, 3,01 m2), które mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 999 zł91 m² 9 350,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnica!top polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

448 665 zł40 m² 11 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Ta inwestycja to osiedle-ogród, którego znakiem rozpoznawczym są dziedzińce zachwycające bujnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogródek, 2 miejsca postojowe piękne, ciche W pełni umeblowane mieszkanie miejsca postojowe W garażu podziemnym Osoba prowadząca; tel. Bardzo przyjemne mieszkanie z ogródkiem w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

459 952 zł51 m² 9 018,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł116 m² 17 281,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowy, elegancki apartament w kameralnym i zielonym osiedlu Lokum Villa Nova. Atuty oferty: * zielone, zadbane i ogrodzone osiedle o podwyższonym standardzie z windą, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

968 000 zł86 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje przy rzece / Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek położony w Śródmieściu. W pobliżu trzy parki- park Słowiański, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

830 800 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje przy rzece / Centrum Miasta / Nowa inwestycja / Nowoczesny budynek Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna inwestycja! Urokliwe mieszkanie na Rynku we Wrocławiu Z przyjemnością prezentujemy fantastyczne mieszkanie położone 150 m od Rynku we Wrocławiu. Usytuowane na spokojnej ulicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

583 600 zł27 m² 21 377 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje W centrum miasta/ogród botaniczny Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja wybudowana zostanie w Centrum Miasta w otoczeniu parków, ogrodu botanicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurlandzka

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla rodziny lub studentów/pierwszy najem/garaż Podstawowe atuty nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Kurlandzkiej to: - dobra komunikacja z centrum, - miejsce w garażu, -komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

733 276 zł70 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne trójstronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

647 895 zł70 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, do własnej aranżacji, w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 061 280 zł79 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje z balkonem na osiedlu przy rzece opiekun nieruchomości: opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 79,20m2 znajduje się na ostatnim, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł57 m² 10 780,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku kompaktowe lokale inwestycyjne Nasze lokale dają wiele możliwości aranżacji - ich uniwersalne metraże mają ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

729 000 zł73 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty *** Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Świetny, funkcjonalny rozkład mieszkania. Północna wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 110 120 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Narożny apartament przy rzece 15 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Narożne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia