dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł53 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem Mieszkanie o projektowanej powierzchni 53,2 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

460 000 zł43 m² 10 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na Wrocławskich Krzykach - Jagodno. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako dom lub produkt inwestycyjny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 500 zł31 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne, nowe mieszkanie na Popowicach dostępne od zaraz Nowe mieszkanie, świetna lokalizacja Kawalerka z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2021. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wojnów

Wojnów,Wrocław

699 000 zł81 m² 8 636,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bez pośredników piękne, bezczynszowe mieszkanie z 2 tarasami (5,93m2 i 16,46m2) i dużym garażem (5x5,05m - dodatkowo 30 000). Do rozsądnych negocjacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

424 120 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

541 468 zł60 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z balkonem przy Lasku Kuźnickim dział deweloperski Opiekun Oferty telefon 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 60,23m2 położone jest na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syjamska

Brochów,Wrocław

483 000 zł33 m² 14 548 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Serdecznie polecam gotową do wprowadzenia, wykończoną w wysokim standardzie, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w cichej i zielonej okolicy na Brochowie. Mieszkanie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wuwa Nowe Żerniki / 2 pok. ogródek, garaż / top! top osiedle, atrakcyjna cena, pełna komunikacja Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,63 m2. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

354 500 zł30 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog. Promocja cenowa - ograniczona czasowo Zamieszczone zdjęcia przedstawiają propozycję wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

402 887 zł39 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Nieruchomość o powierzchni 38,93m2 składa się z: - pokoju z aneksem 19,15m2 - Pokoju 8,99m2 - Łazienki z wc 4,11m2 - Garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

487 977 zł54 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Mieszkanie z ekspozycją zachodnią W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

584 990 zł45 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Centrum/kępa mieszczańska/garaż/przy odrze! Polecam na sprzedaż apartament dwu pokojowy o powierzchni 45m2. Mieszkania z 2006 roku znajduje się na 2gim piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

412 000 zł39 m² 10 657 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z dużym ogrodem w stanie deweloperskim o wielkości 38,66 m2 usytuowane na parterze. Pomieszczenia: - pokój dzienny + aneks 25,70 m2 - Łazienka 5,64 m2 - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

456 300 zł29 m² 15 899 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z ogrodem/w centrum miasta/ogród botaniczny Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja wybudowana zostanie w Centrum Miasta w otoczeniu parków, ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

470 934 zł55 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Komórka lokatorska w cenie mieszkania Trzy pokoje na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

592 238 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie z osobną kuchnią! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 55,74m2 składa się z: - salonu ok 21,1m2, - sypialni ok 12,3,m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie przy ulicy Zawidowskiej - Maślice. Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń. Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Powierzchnia całkowita to 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

382 779 zł37 m² 10 365 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie jest oddawane w stanie deweloperskim. Lokal z systemem smart oraz antysmog. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 36,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodnia

Psie Pole,Wrocław

420 000 zł56 m² 7 509,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Wschodniej, na Swojczycach. Bardzo cicha i spokojna okolica. Tylko dwa bloki z 1970 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

419 999 zł39 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

889 999 zł86 m² 10 375,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ołtaszyn/premium/ 4pokoje /2016r/lux/85m2! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej okolice. Nowy Blok 2016r Słoneczny Ołtaszyn -premium - osiedle zamknięte. Obok park z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

489 995 zł54 m² 9 073,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn / Wysoka lux Premium 53m2/2pok Polecamy na sprzedaż Mieszkanie o metrażu 52m2, usytuowane na 2 piętrze składa się z : przestronnego salonu z aneksem sporej sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

682 001 zł60 m² 11 443 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne Ołtaszyn 60m2 3 pokoje Garaż winda Piwnica polecamy piękne mieszkanie sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł81 m² 3 695,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pok 80m ok. Wrocław?garaz /lomorka ogródek! Zapraszam do zakupu nieruchomości w miejscowości Żórawina powiat Wrocław. Nieruchomość to 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

532 575 zł53 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie z widokiem na zieleń! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 18,0 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

475 033 zł42 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokoje z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskim Gaju! 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 41,89m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 233,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,14 m2 zlokalizowane przy ul.Rymarskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

455 000 zł40 m² 11 415 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Wyjątkowe mieszkanie o wysokości 3m 30cm! Mieszkanie jest w trakcje wykańczania! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodnia

Psie Pole,Wrocław

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Wschodniej we Wrocławiu. Idealne dla rodziny z dziećmi oraz ludzi ceniących sobie spokój, ciszę, zielone tereny oraz komfortową przestrzeń. *mieszkanie*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

899 500 zł67 m² 13 385 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Piękny apartament W budynku wytwórnia kawy W browarach wrocławskich Z widokiem na rzekę Z każdego pokoju Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

682 500 zł80 m² 8 539,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 682 500 zł Inwestycja, która powstaje na Kuźnikach w zachodniej części Wrocławia składać się będzie z zespołu 2 budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

460 016 zł49 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Dwustronne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oto dwupokojowe mieszkanie (57,5 mkw) usytuowane na pierwszym piętrze, nowoczesnego budynku z 2014r, położonego na spokojnym, zamkniętym osiedlu niedaleko Brochowskiego Aquaparku. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie z widokiem na zieleń! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 69,0 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 20,1m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 171 zł27 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty 0% pcc, 0% prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

458 900 zł64 m² 7 181,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ul. Waniliowa 3 pok /62m2 Garaż/bez pcc Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 23 pokojowe w nowym bloku oddanym w 2022 na Lipie Piotowskiej ul. Kaparowa Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł45 m² 10 821 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe, dwustronne mieszkanie W centrum Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Gajowickiej. Lokal ma powierzchnię ponad 45 mkw. i składa się z: - przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

327 739 zł32 m² 10 169 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają propozycję wykończenia Przedstawione mieszkanie wydawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

585 000 zł37 m² 15 910 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Doskonałe dwupokojowe mieszkanie w najnowszej inwestycji Nowa Manufaktura w centrum miasta. Gotowe do zamieszkania i wyposażone w niezbędne sprzęty. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

1 999 000 zł96 m² 20 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: telefon apartament 500 m od Rynku! Przestronne mieszkanie, o projektowanej powierzchni 96,34 m2, znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij