dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

10 000 zł91 m² 109 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Sdp Nieruchomości tel. Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 91m2, salon z otwartą kuchnią plus 3 pokoje (sypialnia główna z łazienką, 2 tarasy, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

502 227 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na kuźnikach! dział deweloperski sdp nieruchomości bez podatku pcc! Opiekun oferty: tel. Narożne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,43m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

345 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Mieszkania gotowe, wydanie w ciągu miesiąca. Kawalerka z balkonem na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** for English scroll down*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 w bardzo dobrej lokalizacji z miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Говорим по польски по украински по русски тел Szanowni państwo, polecam na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m - ulica Lubomierska, osiedle Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

377 388 zł40 m² 9 404 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

540 000 zł52 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 51,56m2 położone jest na 2 piętrze w kameralnym budynku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

475 368 zł54 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

368 641 zł40 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

376 126 zł40 m² 9 345 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

365 756 zł40 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

374 505 zł41 m² 9 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

830 000 zł70 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: tel. Rozkładowe, jasne 4-pokojowe mieszkanie położone jest na terenie Przedmieścia Oławskiego, co czyni je doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie bliskość rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

390 767 zł41 m² 9 519 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

370 879 zł40 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

508 852 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja przy lasku kuźnickim dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 55,31m2 położone jest na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

636 570 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Gotowe 3 pokojowy apartament W inwestycji premium przy parku! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 64,4m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

572 369 zł44 m² 13 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Centrum Miasta * Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Dwupokojowe mieszkanie na Grabiszynie Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

472 770 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja przy lasku kuźnickim dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,53m2 położone jest na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

787 930 zł64 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Mieszkanie z tarasem na Krzykach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

835 000 zł76 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Krzyki premium- 75m2 - 3 pokoje garaż! Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,97 m2 znajduje się w zabudowie szeregowej na osiedlu Rodzinne Wille Jagodno na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

481 587 zł30 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp144-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 29.50 m2 Cena: 481 587zł Termin realizacji: 2023-11 Standard wykończenia- standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Говорим по польски по украински по русски тел Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2, w którego skład wchodzi -sypialnia 11m2, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

415 023 zł38 m² 10 878,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super promocja W cenie mieszkania: dwa miejsce postojowe w hali garażowej, home Premium, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Zakup od dewelopera bez prowizji I pcc jeżeli to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Piękne, przestronne mieszkanie - do wprowadzenia. Wyposażone w dwa balkony ( w tym jeden częściowo oszklony). Funkcjonalne: część dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje wykonczone w wysokim standardzie. Podloga drewniana klejona jest juz położona. Lazienka wykonczona plytkami włoskimi, baterie omnires, brodzik villeroy&boch. Przylacza do klimatyzacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

656 838 zł72 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Krótki termin wydania Idealne dla Rodziny mieszkanie na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

469 752 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości (bez podatku pcc) Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51m2 z dużym balkonem. Otoczenie Nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

849 900 zł74 m² 11 485,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż parter domu dwurodzinnego z dużym ogrodem. Nieruchomość willowa w super lokalizacji na Grabiszynie w sąsiedztwie zabudowy willowej i jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

598 034 zł53 m² 11 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Stylowe urządzone mieszkanie. Skradnie serca osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu desingnerskich trendów. Docenią je osoby, które lubią spójne kompozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 868,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie dla wampirów! To mieszkanie jest tak jasne, że arystokrata z Siedmiogrodu Drakula, by tam nie wytrzymał :) Wyjątkowa nieruchomość w super cenie nie będzie czekać! Właśnie dokonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

548 377 zł56 m² 9 774,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.