dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł38 m² 17 219,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł59 m² 13 176,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 490 000 zł100 m² 24 786 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu niezwykły, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych inwestycji we Wrocławiu - Olimpia Port. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

712 250 zł55 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Tarnogaj / Krzyki Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m z prywatnym ogródkiem ok. 40 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

443 610 zł35 m² 12 652,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

996 307 zł68 m² 14 703,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

3 400 zł62 m² 54,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko rzeki Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o metrażu 56 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmudzka

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

999 989 zł68 m² 14 727,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 052 620 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Poter Nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i dużym tarasem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z przestronnym balkonem stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

879 000 zł69 m² 12 702,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do kontaktu i na Dzień Otwarty 21.03.2026! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo - usługowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel.: Lokalizacja: Ulica Iwaszkiewicza to spokojna i dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca komfort codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Partynice,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagane stałe zameldowanie w Polsce. Wynajmę przestronne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2, położone na Partynicach, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami położone przy ul. Jankiela we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 050 000 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poświętne,Wrocław

838 000 zł76 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na spokojnym osiedlu Poświętne na północy Wrocławia. Dzięki przemyślanemu układowi z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 000 zł39 m² 13 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 299 zł47 m² 70,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia elegancki, klimatyzowany, 2-pokojowy apartament położony na II piętrze nowoczesnego apartamentowca nad Odrą, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 057 142 zł69 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 809,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

660 567 zł37 m² 17 858 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem I klimatyzacją tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż - 56 m | 2 sypialnie | balkon | garaż | komórka lokatorska. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

929 000 zł80 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku. Cena przed obniżką 1 029.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

495 172 zł42 m² 11 880,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * english version below * Na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone przy ul. Braniborskiej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 120 m2 z ogrodem 350 m2 opiekun oferty: tel: (for english scroll down) Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu 120 m2 z tarasem i ogrodem 350 m2 Apartament 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.