dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

640 000 zł67 m² 9 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie z dwiema sypialniami, na spokojnym i zielonym osiedlu Maestro. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

6 700 zł83 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2 z dwoma balkonami i łazienkami. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 000 zł52 m² 77 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) *** mieszkanie dostępne od 27 września *** Serdecznie polecam luksusowy apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia! Apartament o powierzchni 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

6 750 zł115 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe 2poz., 4pok. + taras, krzyki, przyjaźni, garaż opiekun oferty Tel: e-mail: (for English scroll down) ***wolne od 1.10*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwu poziomowy, wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

510 042 zł60 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

859 000 zł82 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 82,3m2, położony na spokojnym osiedlu przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

698 986 zł71 m² 9 844,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Luxusowe Factory / Muchobór /70m2/3 pok./Garaż/ Winda! Polecamy na sprzedaż piękne i jasne mieszkanie w dzielnicy Muchobór Wielki- Fabryczna.! Mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 694,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Listopadzie 2023 Zlokalizowany w zielonej części dzielnicy Osobowice kameralny trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

2 600 zł37 m² 69,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym z windą, w okolicy ulicy Głównej / Wełnianej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł70 m² 12 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Piękny apartament położony na zielonym Ołtaszynie o powierzchni 70m2 ("po podłodze 90m2) w sąsiedztwie terenów zielonych. Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn Lux Premium 2 pokoje Garaż Polecamy do sprzedaży nowoczesne, słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 6 września Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 przy Parku Klecińskim. Krzyki - Klecina, komfortowe, umeblowane mieszkanie, wyposażone w sprzęt agd, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe idealne dla rodziny w spokojnym zaciszu 48,90m2 Wrocław Psie Pole ul. Miłostowska 450.000zł. Atutem mieszkania jest położenie na wysokim parterze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. Genialna lokalizacja, komunikacja Bliskość terenów spacerowych,tuż przy Odrze Polecam i zapraszam na prezentację! Piękne, w pełni wyposażone mieszkanie na znajdujące się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

609 000 zł65 m² 9 339,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest w bardzo dobrej kondycji technicznej jak i wizualnej. Lokal nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

441 000 zł57 m² 7 680,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na nowo powstającej inwestycji na osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduję się przy ul. Cynamonowej na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Biskupin,Wrocław

759 998 zł60 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux / Olimpia port/ 3pok. + ogródek + garaż/60,4m2 Na sprzedaż apartament z ogródkiem, balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską w spokojnym zakątku bardzo zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

424 080 zł44 m² 9 590,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe do Odbioru Dwupokojowe Mieszkanie na północy Wrocławia W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem -sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 601,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

599 990 zł90 m² 6 666,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 90 m z dużym tarasem ok. 66 m . Lokal znajduje się na 3 piętrze spokojnego, zamykanego osiedla przy ul. Drohobyckiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Ołbin,Wrocław

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni domu! Mieszkanie o powierzchni 104 m2, wysokie na 3,5 m, składa się z : dużego salonu (25 m2 ) z wyjściem na obszerną loggie (10m2)z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna mieszkanie, popowice. Bez podatku pcc 2% Ładne, wykończone nowe mieszkanie na Popowicach. 2-pokojowe, 2-stronne mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2022,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

481 175 zł50 m² 9 587,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Nowy Dwór,Wrocław

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pakiet: ogródek, komórka garaż/ widok na zieleń Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Mińskiej. Układ: rozkład, dwustronne Powierzchnia: 39m2 Rok budowy: 2015 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł124 m² 12 016,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /Garaż rzeka/apartament 123 m2 Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż! polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Szczepin,Wrocław

606 630 zł42 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Wrocławia? Potrzebujesz korzystnej lokaty kapitału? Do zaoferowania dla Ciebie mam 2-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне так же на русском языке * Lokalizacja: oporów ulica Cesarzowicka * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 50 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Bazyliowej. W pobliżu, sklepy, apteki, przychodnia, kilka żłobków/punktów przedszkolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

689 000 zł70 m² 9 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Racławicka 71m2 urokliwe mieszkanie na Krzykach mieszkanie dwupoziomowe na krzykach! ul. Racławicka, w pełni wyposażone Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe na Krzykach, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

564 999 zł45 m² 12 527,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux Krzyki / 2 pokoje z aneksem / garaż / innova Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Nyskiej na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 252,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lauterbacha

Złotniki,Wrocław

1 100 000 zł97 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Duże mieszkanie podzielone na dwa niezależne wuwa II Sprzedam lokal mieszkalny podzielony na dwa niezależne mieszkania 45m2 i 52m2. Idealne pod wynajem lub dla osoby która chce opiekować się swoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. ***wolne od 12/09/2022*** Serdecznie polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 50m2 zlokalizowaną w inwestycji z 2020 roku na Lipie Piotrowskiej (psie Pole).