dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Paniowicka

Maślice Małe,Wrocław

400 zł19 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Garaż maślice, ul. Paniowicka 21-23 wynajmę. Automatyczna brama z napędem elektrycznym i pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicza

Śródmieście,Wrocław

850 000 zł80 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dosprzedaży 3 pok. mieszkanie o pow. 80,1m2w samym sercu Wrocławiana przy ulicy Kużniczej- 50 metrów od Rynku. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym budynku - połowa lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Muchobór Mały,Wrocław

1 550 zł58 m² 26,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w budynku o podwyższonym standardzie na chronionym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

435 000 zł80 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: - wrocław, karłowice, osiedle Cichy Zaułek , ul. Chrzanowskiego; - osiedle zamknięte z dozorem firmy ochroniarskiej 24h; - udogodnienia na osiedlu: możliwość wynajęcia stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w niskiej zabudowie na chronionym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim w niedalekiej odległości od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie w dzielnicy Krzyki - Partynice. Strzeżone, nowoczesne osiedle w budynku z 2009r., z windą. Nieruchomość wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka z garazem zlokalizowana niedaleko nowej Akademi Medycznej przy ul. Borowskiej. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja. W poblizu aquapark , sztuczne lodowisko oraz duzy sklep. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 480 zł54 m² 27,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszystkie media miejskie, mieszkanie umeblowane i wyposażone w lodówkę i pralkę. Doskonała lokalizacja, blisko centrum, blisko komunikacji miejskiej. Pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 580 zł74 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dowynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 74,5 m2 z garażem i dodatkowo przy ulicy2 mejsca postojowe. Mieszkanie składa się z salonu (22,5 m2) z wyjściem naloggie (4 m2), kuchni 7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Malownicza

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartamenty Malowniczy Zaułek to nowa inwestycja firmy dr developer obejmująca cztery trzykondygnacyjne segmenty w układzie szeregowym. Apartamenty znajdują się na obrzeżach Wrocławia, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 000 zł74 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł80 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie w samym sercu Wrocławiana przy ulicy Kużniczej- 50 metrów od Rynku. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym budynku - połowa lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

397 000 zł74 m² 5 328,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pok. mieszkanie o pow. 74,5 m2 z garażem i dodatkowo przy ulicy2 mejsca postojowe. Mieszkanie składa się z salonu (22,5 m2) z wyjściem naloggie (4 m2), kuchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczne, zadbane mieszkanko do wynajęcia z pełnym wyposażeniem w nowym 3-kontygnacyjnym zamkniętym budyku z 2008 roku. Mieszkanie ma 62m2, tj. dwa oddzielne pokoje, balkon, duża jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Legnickiej. Sypialnia z balkonem, widna kuchnia, duża łazienka, salon. Mieszkanie na VI piętrze w nowym budynku z monitoringiem. Wszystkie okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strachocin

Strachocin,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu na Wojnowie. Powierzchnia mieszkalna 46m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu. Kuchnia otwarta połączona z salonem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

273 744 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

mieszkanie na ładnie połozonym osiedlu na przeciwko Partynic, słoneczne, rozkladowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

425 000 zł70 m² 6 045,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie - 3 pokoje, bez pośredników Przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 70,3m2, z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, wykończone w wyższym standardzie, przy ul. Kunickiego na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie mieści na II piętrze w bloku z 2008 roku. Powierzchni mieszkania wynosi ok. 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Micińskiego

Karłowice,Wrocław

396 000 zł61 m² 6 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam! Mieszkanie w pięknej, prestiżowej lokalizacji - wrocławskie Karłowice - w apartamentowcu Archicom z 2000 roku, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, u zbiegu ulic Berenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo dobrze utrzymane przestronne mieszkanie (52,01 m2) na trzecim piętrze, we Wrocławiu przy ulicy Poleskiej (rok oddania do użytku 2001). Mieszkanie jest ciche i ciepłe, funkcjonalnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Osobowice,Wrocław

499 000 zł67 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, luksusowe wykonane wg indywidualnego projektu architekta wnętrz. Położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku na kameralnym osiedlu przy lasku osobowickim (bardzo cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 183,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis: - 43,5 m2 - rozkładowe 2 pokojowe, osobna kuchnia z oknem, łazienka, 2 balkony - zadbane i czyste wnętrze, niepalący użytkownicy - wymienione okna, podłogi, odremontowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Urządzone, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na gądowie małym + garaż Cena mieszkania: 319 tys. 3 pokoje, 7 piętro, rok budowy bloku 1980 Piękne mieszkanie. świetna lokalizacja! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2 w dzielnicy Krzyki (gaj), okolice ul. Świeradowskiej Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki z wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samborska

Muchobór Wielki,Wrocław

168 000 zł38 m² 4 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór Wielki- okolice ulicy Postępowej. Do sprzedaży przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2. 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy , wejście do budynku od podwórka .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone na 2 piętrze (2/2) w budynku mieszkalnym zbudowanym w 2007r. w południowej dzielnicy Wrocławia, krzyki/ołtaszyn przy ul. Maczka. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Huby

Huby,Wrocław

1 600 zł37 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Nowe mieszkanie kompleksowo wykończone wprost do zamieszkania, dwupokojowe z balkonem, 37 mkw. Wysoki standard wykończenia, wszystko nowe, nieużywane. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe z 2013, 2-pok., III p., z balkonem, blisko centrum, dworca PKP i PKS. Koszt wynajmu 1500 + oplaty licznikowe ok. 200 zł + kaucja 1700 zł. Możliwość wynajęcia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: mieszkanie, które Państwu oferujemy mieści się w dzielnicy huby przy ul. Ciepłej w nowym budownictwie (oddanie do użytku w 2000 r.). Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania nowiutka kawalerkę 30 metrów. Osobny pokój dzienny, kuchnia, łazienka i korytarz oraz balkon. Podłoga w kuchni, na korytarzu, w łazience i na balkonie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 950 zł100 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe, komfortowe, umeblowane! - wynajmę. Mieszkanie składa się z 3 sypialni(2-umeblowane), kuchni, jadalni, łazienki, salonu. Mieszkanie posiada pralkę, lodówkę, zmywarkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

470 000 zł70 m² 6,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

lSprzedam nowe mieszkanie 3 pokoje / rok budowy 2010/ o pow 68 m i ogrodkiem o pow 120 m. Mieszkanie posiada taras o pow 20 m w w/w cenie 1/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszknie nowe deweloperskie ,wykończone do zamieszkania.Umeblowane, kuchnia umeblowana wyposażona w lodówke,zmywarke,piekarnik,mikrowele. Cena wynajmu 1100 zł miesięcznie + czynsz ok 350 zł,prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostepny od 28 kwietnia tv I internet W cenie Apartament po generalnym remoncie do wynajecia, usytuowany na 4 pietrze 5kondygnacyjnego budyku z windą. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m2 z balkonem 4 m2. Pełna własność, księga wieczysta. Gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga remontu. Nowe budownictwo, krzyki, klecina, marchewkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 4 letnie, dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie ulokowane jest w zacisznej części osiedla na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Dębowa

Krzyki,Wrocław

5 700 zł115 m² 49,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy apartament o powierzchni 115 m2, w will z lat 20 - tych ubiegłego wieku, w prestiżowej dzielnicy Wrocław - Borek. Apartament składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie we Wrocławiu na ul. Strzegomskiej 202. Dwupokojowe z oddzielną kuchnią, w pełni umeblowane (wysoki standard). Mieszkanie bardzo ciepłe, jasne, ochrona w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w Centrum/ul.Prądzyńskiego do wynajęcia. Miejsce postojowe w cenie wynajmu! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Prądzynskiego boczna Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią,balkonem, piwnicą. Ładna duża i zadbana łazienka z pralką. Osobna, jasna kuchnia, w pełni wyposażona w meble,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij