dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Pilnie sprzedam piekne duze mieszkanie na śródmiesciu 4-pokojowe,na 2-pietrze Z garazem. ulica.jaracza,sloneczne z duzym balkonem odzielna kuchnia z wielkim oknem(bardzo jasna)odzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Rakowiec,Wrocław

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w nowym budownictwie. Nowe wyposażenie, agd, umeblowane. Z balkonem. 2 pokoje, kuchnia jasna i przestronna, wyodrebnione pomieszczenie gospodarcze w mieszkaniu (mozna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na przeciwko ogrodu Botanicznego, doskonała lokalizacja dla studentów pwr, up, uw. Do kawalerki przynależy pomieszczenie gospodarcze na tym samym piętrze. Cena za wynajem: 1700zł za całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

1 400 zł43 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z garażem! Luksusowe mieszkanie dwupokojowe częściowo umeblowane w nowoczesnym stylu. Kuchnia zabudowana pod wymiar, zmywarka, kuchenka elektryczna, płyta ceramiczna, stół szklany, krzesła, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Dąbie,Wrocław

495 000 zł96 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Wrocław ul. Stefana Jaracza. Polecam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły wybudowanym w 1959r. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hufcowa

Krzyki,Wrocław

798 000 zł240 m² 3 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Witam, naprawdę warto, zapraszam do oglądania! Mam do sprzedania szeregówkę na Wojszycach. Szeregówka to 5 pokoi plus garaż: duży pokój, pokój w przyziemiu, sypialnia plus dwa pokoje dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą -34m2- (1pokój) na Maślicach we Wrocławiu. W cenę wliczony jest sprzęt agd, meble kuchenne, szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Niepowtarzalna okazja! piękne mieszkanie W bardzo atrakcyjnej cenie! dodatkowe szczegóły na: /vivaldiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na I piętrze w luksusowym budynku w sercu miasta z widokiem bezpośrednio na Galerię Dominikańską we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z powodu wyjazdu sprzedam bezpośrednio bardzo atrakcyjne słoneczne mieszkanie 60 m wykonane według indywidualnego projektu. Mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

1 280 zł31 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena: 1 280,00 zł - do uzgodnienia Liczba pokoi: kawalerka Powierzchnia: 31 m2 Oferta od: osoby prywatnej osiedle gant pastelowa kraina 12 argumentow dlaczego wlasnie to 30m mieszkanie powinni panstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł77 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowym, spokojnym osiedlu na Krzykach przy ulicy Maczka. Mieszkanie w nowym budynku z 2007r, na parterze - posiada żaluzje zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

1 350 zł65 m² 20,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe 65 m^2 przy ulicy Na Polance 4. Pięknie usytuowane z widokiem na Odrę i okoliczne wały. Duży i nasłoneczniony salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisławowska

Fabryczna,Wrocław

475 000 zł70 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedaję mieszkanie dwupoziomowe-antresola(z możliwością zabudowy)na drugim piętrze (ostatnim) budynku mieszkanlego. Mieszkanie z balkonem 3,80m, komórką lokatorską i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe do wynajęcia ul. Kiełczowska (psie Pole) 40m2, duży, przestronny pokój 25m2, osobna jasna kuchnia 8m2, łazienka 5m2, przedpokój i ogromny balkon taras. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Opolskiej o powierzchni 41m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym, wybudowanym w 2011/12 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

560 zł56 m² 10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój dla pary, w eleganckim mieszkaniu 3-pokojowym. Pokój o powierzchni 17,5 metra kwadratowego z oddzielnym kameralnym balkonem. Nowe budownictwo 2008 rok, 8 pięter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu morelowym (muchobór Wielki). Bardzo cicha i spokojna okolica z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla dzieci. Dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

2 480 zł55 m² 45,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We Speak English, wir Sprechen Deutsch, hablamos Espanol, on parle Francais Zamieszkaj wkoncu tak jak na to zaslugujesz! Eleganckie sloneczne mieszkanie o wysokim standardzie dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ładnej, spokojnej, cichej okolicy. Nowy 2 letni budynek. Blisko centrum. Powierzchnia 49m2 dwupokojowe mieszkanie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

1 950 zł61 m² 31,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowego bloku na osiedlu Złota Podkowa. Osiedle jest zamknięte i monitorowane. Klatka schodowa czysta, z domofonem. Pod Budynkiem garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Główna

Stabłowice Nowe,Wrocław

1 980 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i wyjatkowo elegancki apartament z klimatem przy ul. Glównej 66/22 o powierzchni 55 m2 usytuowany na 3 pietrze. Apartament sklada sie z aneksu kuchennego otwartego na wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Odstąpię mieszkanie tbs przy ul. Poświęckiej. Cicha dzielnica, autobus mpk, blisko sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia. Drugie piętro, słoneczne, balkon od strony dziedzińca. Dwa pokoje , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

420 000 zł74 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! sprzedam 3 pokojowe (74M2) - urządzone mieszkanie W atrakcyjnej cenie tylko 420 tys. Lokalizacja: krzyki ołtaszyn ul. M. Nenckiego (boczna parafialnej) Do sprzedaży mieszkanie 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeczna

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

W ofercie znajdują się dwadzieścia dwa dwupokojowe apartamenty wraz z garażami. Najwyższej jakości materiały i staranne wykonanie mają decydujący wpływ na wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

324 000 zł57 m² 5 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe wraz z tarasem na Ołtaszynie. Sypialnia od strony wschodniej, pokój dzienny wychodzący na prywatny taras na stronie zachodniej. Taras częściowo pełni rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszaknie w ścisłym Centrum Wrocławia. Idealnie skomunikowane poprzez trmawaje i autobusy na pobliskich ulicach Ruskiej i Kazimierza Wlk oraz pl. Jana Pawła II. W okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeczna

Psie Pole,Wrocław

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkania o powierzchni 50 m . Podłogi w przedpokoju, kuchni oraz podłogi i ściany w łazience zostały wyłożone płytkami ceramicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

34m2, kawalerka-studio, płyta indukcyjna, lodówka, pralka, ładna łazienka a także pojemna szafa głębinowa w pełni umeblowana,brama na pilota,usytuowana blisko P.H. Bielany na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w centrum Wrocławia, legnicka 17. Nowoczesny budynek z 2011r. z położony między Legnicką, rybacką i Środkową, w ścisłym centrum Wrocławia, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sterowcowa

Fabryczna,Wrocław

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękne słoneczne mieszkanie 51 m2 na spokojnym osiedlu z niską zabudową. - nowoczesne - słoneczne - Z dużym tarasem - W cichej, spokojnej okolicy - blisko do centrum - blisko na zakupy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młodnickiego

Ołbin,Wrocław

645 000 zł65 m² 9 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie usytuowane w dzielnicy Śródmieście Ołbin, ul. Młodnickiego. Powierzchnia 65m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (III kondygnacja) w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szanieckiego

Sępolno,Wrocław

620 000 zł79 m² 7 814,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim na Sępolnie. Mieszkanie mieści się na I pietrze o powierzchni 79,34 m2, słoneczne, rozkładowe z balkonem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojaowe, wyposazona kuchnia (meble, piekarnik ele, plyta gazowa, lodowka, mikrofalowka), wc, lazienka (umywalka, prysznic, pralka), korytarz (szafa wnekowa), pokoj maly (szafa wnekowa), pokoj duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i fantastycznie umeblowane mieszkanie wynajmę w samym centrum Wrocławia. Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w kompleksie "odra House" przy ul. Długiej o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w kompleksie "odra House" przy ul. Długiej o powierzchni 57 m2 ( 2 pokoje) iiip przepięknym tarasem ze szkła i stali. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 mkw na Slicznej- dwa pokoje z oddzielna kuchnia i balkonem, sloneczne, cieple i ciche(nie slychac zgielku ulicy). Zadbane mieszkanie w budynku z 2005r. Doskonala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie w pełni wyposażone. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia lub umówić się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 36m umeblowana i wyposażona, miesięczna kaucja 1150 plus opłaty gaz i prąd. Zbyszek  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane w Wysokiej, tuż przy Partynicach. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2008 r. (druga linia zabudowy), na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone w bloku o wysokim standardzie na ogrodzonym osiedlu. Piękna lokalizacja, krzyki - Brochów, stosunkowo blisko centrum (autobusy, łatwy.