dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia zadbane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy.Na chwilę obecną jeden z pokoi jest dostosowany do kilkuletniego dziecka (aktualnie inny kolor ścian), jednakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Karłowice,Wrocław

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe 44 m z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką i dużym balkonem, na parterze w bloku pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, zadbane mieszkanko do wynajęcia z pełnym wyposażeniem w nowym 3-kontygnacyjnym zamkniętym budyku z 2007 roku. Mieszkanie ma 62m2, tj. dwa oddzielne pokoje, balkon, duża jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godlewskiego

Muchobór Mały,Wrocław

2 000 zł95 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupoziomowe, przestronne mieszkanie na Muchoborze Małym we Wrocławiu o powierzchni 92m2. Mieszkanie na 3 piętrze (ostatnim). Na dole przedpokój, salon z jadalnią i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie (42 m2), które mieści się w nowym budynku przy ul. Kamiennej - czysta, nowa winda i klatka schodowa, cicha okolica, obok parking, sklepy, salon piękności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litomska

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Litomska - boczka Zachodniej k. ul. Legnickiej blisko placu Jana Pawła. Mieszkanie 3 pokojowe - 4 piętro: ciche, rozkładowe, jednopoziomowe. Okna są nowe z pcv, 2 balkony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, rozkładowe (północ-południe) mieszkanie. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie oraz salon połączony z jasną kuchnią. Mieszkanie w pełni wyposażone;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe, w pełni rozkładowe. W ścisłym centrum miasta ( 5 min. pieszo do Dworca pkp, 15 min.do Rynku) Miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym- w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament o pow. 53 m, na pierwszym piętrze w budynku Angel Wings w centrum Wrocławia. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka, przestronny hol; widok na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

469 000 zł82 m² 5 719,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Wańkowicza, na osiedlu Muchobór wielki. Składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, dwóch tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 800 zł71 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 71m2 na I piętrze, w pełni umeblowane: salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, bardzo ciepłe-niskie opłaty za ogrzewanie, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, rozkładowe, 2-gie piętro bez windy, budynek z 1996 r., rzut i metraż jak na zdjęciu, śródmieście, w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Główna

Stabłowice Nowe,Wrocław

1 580 zł55 m² 28,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55m Wysoki Standard Stablowice Stadion en,de,es,fr We Speak English, wir Sprechen Deutsch, hablamos Espanol, on parle Francais Eleganckie sloneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (budynek ma 3 lata) o podwyższonym standardzie. Mieszkanie wyposażone w : - kuchnia ( meble + nowy sprzęt agd ), - sypialnia ( łóżko + pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

1 850 zł68 m² 27,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone mieszkanie, 3 pokojowe, rozkładowe, z klimatyzacją i dużym balkonem w spokojnej dzielnicy partynice/ołtaszyn. Mieszkanie dostępne w przeciągu 2 tyg. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

470 000 zł66 m² 7 164,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży zadbane, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie na parterze o powierzchni 65 m2 we Wrocławiu, ul. Suwalska (maślice, boczna ul. Królewieckiej). Składa się z 3 pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

400 zł52 m² 7,69 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny pokój dla pary z łóżkiem, biurkiem i meblami. W mieszkaniu kuchnia, łazienka oddzielnie wc, balkon. Mieszkanie zadbane i dobrze wyposażone. W okolicy nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

362 000 zł52 m² 6 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam ładne 52-metrowe mieszkanie na Ołtaszynie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowgo budynku.Składa się z salonu (ok.20m2), kuchni otwartej na salon (ok.7,5 m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

260 000 zł81 m² 3 209,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest parter (mieszkalne 53,5m2) domu z 1975r. położonego we Wrocławiu przy ul. Koreańskiej na Brochowie wraz z połową części wspólnych, w których skład wchodzą piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam eleganckie, pięknie wykończone, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 (61m2 po podłodze) na III p. w bloku z 2005 r. wraz z miejscem postojowym w garażu naziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkowska

Osobowice,Wrocław

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy 3-pokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie wykończenia w kameralnej, cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, na Osobowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo widne, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

458 000 zł66 m² 6 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu bardzo ładne, wygodne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

255 000 zł31 m² 8 231,12 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Luksusowy w pełni umeblowany apartament o pow. 30,98 m.kw. ( pokój wraz z aneksem kuchennym zabudowanym i w pełni wyposażonym w sprzęt agd,z wyjściem na loggie, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie na Klecinie na drugim piętrze. W cenę wliczone jest miejsce parkingowe pod blokiem.Mieszkanie posiada 2 pokoje, aneks kuchenny, przedpokój, łazienkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole-Zawidawie

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dzielnicy Psie Pole w nowym bloku na ogrodzonym osiedlu, bezpieczne. Łatwy dojazd do centrum, blisko centrum handlowe Korona,Młyn,Żabka,Lidl. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowy apartament na II piętrze w nowym budynku w sercu miasta w okolicy Magnolii Park (500m) we Wrocławiu. Salon z kuchnią oraz dodatkowo 2 sypialnie/pokoje. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45 m2 z balkonem na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z lat 80, przy ulicy Grabiszyńskiej skrzyżowanie z ul.Stalową, dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie, nowe, wykończone, gotowy aneks kuchenny dodatkowo miejsce garażowe w podziemnym garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam nowe (2011r.), w pełni wykończone dobrej jakości materiałami mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,6 m2 na trzecim piętrze niskiego bloku we Wrocławiu przy ul. Olbrachtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowoczesne, w pelni umeblowane mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wyposazone we wszystkie sprzety gospodarstwa domowego (lodowka, pralka, piekarnik, zmywarka). Dodatkowo telewizor z telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Dąbie,Wrocław

495 000 zł96 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Wrocław ul. Stefana Jaracza. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły wybudowanym w 1959r. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu na ulicy Oskara Minkowskiego, w okolicy Placu Grunwaldzkiego (obecnie Rondo Reagana) we Wrocławiu. Mieszkanie jest przestronne i duże, powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu znajdują się: hol z drzwiami antywłamaniowymi, garderoba, 2 balkony, łazienka z toaletą, wanna 1,7m z prysznicem, pralka oraz dwie szafki. Kuchnia z jadalnią wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam-wynajmę mieszkanie 2 pok z oddzielną kuchnia w otoczeniu działek i miejsc do spacerowania,przy czym w bliskiej odległosci centra handlowe Auchan i Tesco jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow.30m2 na strzeżonym osiedlu w nowym budownictwie w centrum Wrocławia na ul. B. Prusa. Blisko na wszystkie uczelnie-5 min na Grunwald, w pobliżu przystanki.