dowolna

Mieszkania z kominkiem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży lub najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Olszewskiego

Dąbie,Wrocław

1 590 000 zł119 m² 13 406 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie polecam. Trzypokojowe, dwupoziomowe luksusowe mieszkanie o pow. 118,6m2 nad Odrą wśród zieleni. Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie mieści się na 2 piętrze apartamentowca z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do zapoznania się z ofertą willowego mieszkania na wrocławskiej Klecinie. Prezentowane 80 metrowe, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w przedwojennej willi z lat '30 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Partynice

Partynice,Wrocław

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w cichej okolicy. Idealne dla 1, 2 lub 3 osób. 3-pokojowe: ok. 50 m kw. (powierzchnia użytkowa), 70 m kw (powierzchnia całkowita) 2-poziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł102 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Witam, posiadam na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie w nowym, ukończonym w 2014 roku budynku czterorodzinnym. Działka na której stoi budynek bezpośrednio graniczy z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Polecam przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 104 mkw. Lokal położony jest na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy. W pokojach na podłodze położona deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Supińskiego

Klecina,Wrocław

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kameralne mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem firmy Jotul. Przestronne i jasne pokoje. Własny ogród. Dogodny parking. Piwnica i komórka do dyspozycji. Budynek małej wspólnoty. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Daszyńskiego (śródmieście). Spokojne miejsce. W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja I cena! lokalizacja: ul. Henryka Pobożnego (okolice skrzyżowania z ul. Jedności Narodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja I cena! lokalizacja: ul. Rydygiera (śródmieście). Dobra lokalizacja. Spokojne miejsce, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - ładne mieszkanie W doskonałej lokalizacji lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej (okolice pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Oleśnicka

Śródmieście,Wrocław

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra cena! lokalizacja: ul. Oleśnicka, mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu. Ścisłe centrum miasta (pieszo do rynku 10min). Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

548 000 zł110 m² 4 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej (okolice pl. Grunwaldzkiego, śródmieście). W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, uczelnie, przychodnie. Blisko tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Oporów

Oporów,Wrocław

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

0% prowizji! - prowizję dla biura pokrywa sprzedający lokalizacja: mieszkanie znajduję się w miejscowości Smolec, za Oporowem. B. dobry dojazd do Wrocławia, odległość od centrum 10km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nie zawsze mogę odebrać telefon ( ze względu na pracę ) dlatego postaram się oddzwonić możliwie jak najszybciej - przepraszam za niedogodności. Więcej zdjęci prześlę na maila gorąco polecam -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Saperów

Borek,Wrocław

240 000 zł48 m² 4 953,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ul. Saperów. Ciche, spokojne miejsce, blisko tereny zielone, w pobliżu przedszkola, szkoły, uczelnie, przychodnie, kościół oraz ch borek. Bardzo dobre połączenie z różnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Oporów

Oporów,Wrocław

174 000 zł56 m² 3 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest trzy pokojowe. Duży salon 30m2. Wysokie stropy. Kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Krzyki,Wrocław

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie sklada sie z aneksu kuchennego, duzego pokoju z wneka, lazienki, toalety oraz garderoby. W cenie jest czynsz nalezy doliczyc koszty pradu i nadwyzki wody. Jest Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

789 000 zł65 m² 12 138 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie pozwalające spełnić marzenie o życiu.