dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

612 135 zł55 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp256-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

710 976 zł75 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 443 zł55 m² 11 183,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 763,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 3 pokojowe na zielonych Maślicach Najważniejsze informacje: - gotowe do odbioru - bez pcc - bez prowizji - ogród - winda - 3 pokoje - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie 87.7m2 z dużymi oknami z wyjściem na ogródek. Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu na Praczu Odrzańskim. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

415 670 zł41 m² 10 253,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 40 m2 z ogródkiem przy ulicy Boiskowej na wrocławskich Krzykach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Kowale,Wrocław

662 112 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na kameralnym, spokojnym osiedlu w pobliżu kanału żeglugowego! Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie cichą okolicę przy jednocześnie sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

565 800 zł41 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Browarna

Kleczków,Wrocław

930 000 zł52 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,65 m2 , ogród o powierzchni 34,49 m2, oraz urokliwy taras o powierzchni 15 m2. Ogródek i taras: ogródek został w pełni zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

425 670 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Dębowa

Borek,Wrocław

3 450 000 zł220 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Centrum miasta | 5 pokoi | 1 balkon | 1903 | miejsce postojowe dodatkowo płatne Lokalizacja: borek, wrocław Rok budowy 1903r. Ilość pokoi: 5 Metraż: 219,66 m2 Piętro: 1/1 Cena 3 450 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

714 333 zł77 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76,81 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby wielkomiejskich rodzin. To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

472 056 zł25 m² 18 739,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z narożnym balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

601 636 zł47 m² 12 800,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

682 245 zł72 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

929 500 zł89 m² 10 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł36 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecam na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,44 m2 przy ulicy Reja, na wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie na pierwszym piętrze. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

702 000 zł49 m² 14 326,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 3-pojowe o pow. 49m2 blisko ul. Kajdasza na Jagodnie we Wrocławiu Księga Wieczysta bez obciążeń. Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

516 000 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 43m2 położone przy ul. Wyszyńskiego (dzielnica Ołbin we Wrocławiu) Inwestycyjnie, blisko uczelni! mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

425 525 zł40 m² 10 624,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 075 468 zł55 m² 19 381,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Klecina,Wrocław

844 518 zł64 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 195 100 zł150 m² 7 967,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z antresolą przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3POK./GARAŻ/OGRÓD80m/TARAS/TOP/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

598 791 zł60 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni niemal 60,18 m 2 usytuowane na parterze budynku zlokalizowanego przy ulicy Lawendowej. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 082 528 zł92 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4 pokojowego położonego na kameralnym osiedlu. Projektowane mieszkanie o powierzchni 92,13m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

583 987 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp266-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - ogródek 20m2 z tarasem - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow Północ A8 - niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 929 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni niemal 60,15 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Lawendowej. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

622 494 zł53 m² 11 821 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty W sobotę 16 września 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem gotowe do odbioru 15 min. do Centrum Opiekun oferty tel. Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

587 255 zł42 m² 13 850,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzeźbiarska

Biskupin,Wrocław

2 470 000 zł113 m² 21 919 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biskupin luksusowe miejsce do życia przy samym Parku Nadodrzańskim,furtka na wał Odry udostępniona dla mieszkańców tego apartamentowca.Z dala od zgiełku miasta ,wśród natury i ciszy-jest ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

696 000 zł60 m² 11 530,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży wyjątkowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Ołtaszyn,Wrocław

806 000 zł77 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko w Nieruchomości! Możliwość wydzielenia osobnej kuchni! Mam Państwu do zaoferowania przestronne, urządzone w wyjątkowym stylu w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, znajdujące się na Praczach Odrzańskich przy ul. Brodzkiej. Dwustronne, z dużymi oknami wychodzącymi na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

387 168 zł35 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

645 105 zł58 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp251-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - duża łazienka ok. 5m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 138,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogrod80m/taras/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 899 zł50 m² 57,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top Piękne 2M /balkon/rozkład/akceptacja zwierząt akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.