dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

738 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

587 255 zł42 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 135,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/top/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Januszowicka

Borek,Wrocław

1 999 000 zł224 m² 8 924,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż piękne, słoneczne i luksusowe mieszkanie, usytuowane na parterze willi dwurodzinnej przy ulicy Januszowickiej we Wrocławiu. Lokalizacja: miejsce, w którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

428 999 zł24 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

733 000 zł49 m² 14 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Budynek apartamentowy, 2 pokoje , taras , ogródek, 2011 , winda, ochrona Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

659 203 zł70 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

748 200 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Grabiszyn,Wrocław

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Witam serdecznie! Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja Nieruchomość mieści się na parterze kamienicy przy ulicy Różanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

682 245 zł72 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, wyjątkowe mieszkanie - Pięknie Wykończone! Po przekroczeniu progu wkraczamy w inny świat. w świat elegancji, stylu, luksusu. Lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska ul. Kaparowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

799 900 zł81 m² 9 855 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

620 000 zł43 m² 14 519,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium Jagodno 2 pok/42,7 m2 Ogród- taras Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o wielkości 42,7 m z ogródkiem o wielkości 45 m 2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Buforowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchobór Wielki,Wrocław

990 000 zł54 m² 18 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wspaniały apartament mieszczący się w kameralnym budynku z 2023 r. na osiedlu Muchobór Wielki Lokalizacja: apartament znajduje się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

724 275 zł72 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp262-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - aneks kuchenny z oknem - duża łazienka 6,7m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

777 342 zł38 m² 20 489 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

759 590 zł84 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

602 218 zł63 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 123,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Top 3 pokoje / ogródek,taras / wysoki standard/ krzyki!/park premium Polecamy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (krzyki) na parterze, w pełni wyposażone, dwustronne, z wygodnym biurkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

555 675 zł47 m² 11 772,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

710 976 zł75 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

720 704 zł78 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

475 000 zł38 m² 12 402,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiegonieruchomość składa się:- Salon z oknem balkonowym- kuchnia oddzielna- sypialnia- łazienka z wc i przedpokoju opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

899 750 zł85 m² 10 558 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

565 800 zł41 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 135,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

659 000 zł51 m² 12 972,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dzielnica Wojszyce we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

849 944 zł96 m² 8 867 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

428 990 zł24 m² 17 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

849 999 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje / ogródek,taras / wysoki standard/ krzyki!/park premium Polecamy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (krzyki) na parterze, w pełni wyposażone, dwustronne, z wygodnym biurkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 075 468 zł55 m² 19 381 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł44 m² 13 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

584 250 zł45 m² 13 099,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żytawska

Maślice,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 717,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,29m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2023r. Nieruchomość położona jest nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Krzyki,Wrocław

597 364 zł65 m² 9 249,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Brochowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 200 zł51 m² 11 396,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 197 500 zł72 m² 16 620,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogród Botaniczny/z balkonem do wykończenia bez pcc kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

785 000 zł100 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław ul. Rybnicka 49, willowe, 4 pokojowe, ogródek, garaż, piwnica. Oferta dla miłośników mieszkań nietypowych, z charakterem, położonych w sprawdzonej, cichej, zielonej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

551 750 zł44 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konarskiego

Sępolno,Wrocław

795 000 zł64 m² 12 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2. Kameralne położenie wśród zieleni, w spokojnym miejscu przy ul. Konarskiego, sprawia, że jest to wyjątkowa oferta dla miłośników.