dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł58 m² 9 188,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe spełniające wymagania zarówno rodzin jak i inwestorów. Położone w ścisłym centrum Wrocławia, w otoczeniu zieleni - parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

578 000 zł61 m² 9 490,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lux -premium ogródek/kiełczów/lux/2011/miejsce post.! Polecamy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą wraz z pomieszczeniem gospodarczym. - salon z kuchnią - 27,5m2 - 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowy apartament z dużym ogrodem zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu "willa Wrocław" wkomponowanym w zielone tereny nad rzeką Dolna Oława. Idealna dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Architektów

Żerniki,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 576 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Klimatyczne 2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47,6 m2, na pierwszym piętrze w budynku z windą na Nowych Żernikach. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie w bloku mieszkalnym o niskiej zabudowie z 2021 roku. Mieszkanie położone jest na parterze. Budynek daje komfort użytkowania zbliżony do domowych warunków dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

759 000 zł78 m² 9 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Muchobór Lux 4 pokoje 80m2 komórka/ogródek/garaż! Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji do sprzedaży przestronne, 4 -pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem położone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

419 999 zł40 m² 10 473,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top / 2 pokoje z ogródkiem + 2 x parking lutynia Kontakt: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 2- pokojowego mieszkania znajdującego się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

349 596 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 22,98m2 *sypialnia 10.07m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

8 000 zł91 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Polecam na wynajem piękne, czteropokojowe, mieszkanie, z aneksem kuchennym i dużym ogródkiem, o łącznej powierzchni 91 m2 w budynku z 2013 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

374 310 zł41 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania odbywa się od dewelopera bez konieczności płacenia podatku pcc oraz prowizji. Ceny do negocjacji 1) świetna lokalizacja 16 minut do Rynku samochodem/ 24 minuty do Rynku autobusem/ 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

889 905 zł94 m² 9 497,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Piekne 4pok/ Ołtaszyn-Bielany wroclawskie 93m2 2008/winda Polecamy Panstwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92,10 m 1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

953 000 zł138 m² 6 906 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 138 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 68,25 m2 - łazienki - antresoli 67,82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

382 000 zł39 m² 9 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wielka akcja rabatowa - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie płacisz podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

467 000 zł48 m² 9 689 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

439 997 zł51 m² 8 644,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Krzyki - Książe 2 pokoje Krzyki Tramwaj Komunikacja! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje ul Opolska .Okna skierowane na południowy zachód, wychodzą na podwórze - dużo zieleni (jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

529 995 zł40 m² 13 253,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Jesionowa Premium 2 pokoje/lux! Luxusowy Polecam w doskonałej premium lokalizacji Wrocławia mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 znajdujące się na Krzykach przy ul. Jesionowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

614 900 zł54 m² 11 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54m2 z ogródkiem 85m2 Mieszkanie składa się z: - salonu (17, 3m2) z wyjściem na ogród (85m2), - osobnej kuchni (6.5m2) - pokoju 14,3m2, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

382 600 zł42 m² 9 066 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 800 zł48 m² 8 779 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

509 998 zł43 m² 11 860,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Premium mieszkanie z tarasem i ogródkiem lux na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Dobry dojazd do centrum Wrocławia. Pełna baza handlowo-usługowa. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

373 000 zł38 m² 9 743,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

363 000 zł37 m² 9 784 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

364 050 zł38 m² 9 480 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefki

Klecina,Wrocław

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klecina/oporów 2pok. z ogródkiem 60m2 opiekun oferty Tel: (for English scroll down) *** wolne od 05.09.2022*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

509 700 zł61 m² 8 406,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

484 000 zł54 m² 8 997,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz przydomowego ogródka (pow. 32m2) łączna powierzchnia mieszkania 53,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

369 000 zł37 m² 9 956,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,06mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. W skład funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 725 zł49 m² 8 688 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

399 024 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą. Ogłoszenie dotyczy: 2-pokojowe mieszkanie numer 1.A.0.03 na parterze w budynku 1 w Inwestycji Murapol Jagodno Park Dewelopera Murapol Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 000 zł40 m² 8 775 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne