dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 169 ogłoszeń

Rynek pierwotny

790 740 zł57,30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 615 zł58,70 m² 14 763,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem! Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2: - salon z aneksem - ok. 15,71 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki przy ul. Rymarskiej. Lokal położony na 3 piętrze w bloku z 2018r,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jest duża i ciepła kawalerka 34m2, w centrum Wrocławia, śródmieście. Okolica poszukiwana, studencka. Pełna komunikacja z całym miastem, niczego nie brakuje, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

764 000 zł52 m² 14 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Adres: ul. Icchaka Lejba Pereca, wrocław - tuż obok ulic takich jak Grabiszyńska oraz Zaporoska. Cena: 779.999 zł (dla zdecydowanego nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł25,09 m² 17 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,09mkw zlokalizowana na 1 piętrze. Układ pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatni luksusowy apartament 118m2 z dużym tarasem i widokiem na Park - Willa Wrocław ul. Rybnicka. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

342 850 zł39,82 m² 8 609,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Opiekun oferty: mariusz Lesicki Tel.   Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowejna wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! Proponujemy nieruchomość znajdującą się w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,16 m² 12 852,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Stopnickiej na Grabiszynie. Atrakcyjna propozycja dla osób szukających mieszkania "na start",dla singla lub pary, gotowego do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,16 m² 12 852,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Niektórzy szukają mieszkania, inni szukają stylu życia. To dwupoziomowe wnętrze (48,2 m ) to propozycja dla tych, którzy kochają dynamikę miasta, ale po zamknięciu drzwi potrzebują azylu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł94,70 m² 7 866,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na poddaszu Funkcjonalny układ | Oddzielna kuchnia | Po remoncie instalacji | Gotowe do zamieszkania | Pełne wyposażenie w cenie | Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, o pow.35 m.kw. położone na 2 piętrze przy ul. Sudeckiej. Mieszkanie przestronne, po remoncie. Mieszkanie przejściowe: -otwarty pokój dzienny -sypialnia -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł33,34 m² 17 966,41 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł53,89 m² 15 939,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj od zaraz! nowe, wykończone pod klucz 3 pokoje wrocław sołtysowice Stop! Przestań szukać. To Twoje wymarzone mieszkanie jest już gotowe! Marzysz o własnym kącie, do którego po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 261 zł35,56 m² 13 590,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,45 m² 17 907,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - 33,45 mkw z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 226 zł32,93 m² 16 678,59 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, słoneczne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Gwiaździstej na wrocławskim Południu. Projekt obejmuje nowoczesny, wykończony w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł70 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Krzycka, wrocław Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 000 zł68,09 m² 12 791,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 68,09mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55 m² 12 345,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

648 999 zł60,10 m² 10 798,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż mieszkanie O powierzchni 60M2 4-pokojowe W pełni rozkładowe mieszkanie Z balkonem dojazd do rynku lub placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut media miejskie , nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 336 zł52,72 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,72 m2(identyfikator mieszkania A1/10) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł177,35 m² 8 457,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni przygotowany obiekt noclegowy ok. 180 m2 pod kwatery pracownicze, zlokalizowany przy ul. Przejazdowej we Wrocławiu. W obiekcie znajduję się 8 pokoi, każdy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *** We speak English *** Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone 2pok. mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

809 336 zł59,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,40 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2 znajduje się na 1. pietrze budynku ( 2019 rok ) z windą. Nieruchomość jest jasna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł40,36 m² 15 912,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł84,91 m² 10 599,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży duże, komfortowe mieszkanie o pow. 81.17 m2 z pięknym, dużym ogrodem o pow.79 m2 w dzielnicy willowej na Ołtaszynie (Krzyki) we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł66,29 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na Odrę. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda 32, zaledwie 5 minut pieszo od wrocławskiego Rynku. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,98 m² 12 057,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł66,69 m² 8 681,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych oraz inwestorów szukających mieszkania dającego szerokie możliwości. Doradca klienta: tomasz Zelman tel: 602.