dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Super Oferta Home Expert! Na Sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki, oddzielnej toalety, balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks. 10min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

2 350 zł49 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław - Stare Miasto, ul. Słubicka / legnicka. Oferujemy do wynajęcia zadbane, przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 zlokalizowane na parterze w budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł57 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

840 000 zł72 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jest trzypokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim przy ul. Trawowej, którego niezaprzeczalnym atutem jest olbrzymi taras. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

612 313 zł40 m² 15 130 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M | balkon | nowy budynek 2025 | wrocław leśnica Oferta na wyłączność | Klucze w biurze! mieszkanie nigdy niezamieszkałe | gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

649 500 zł47 m² 13 964,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jodłowicka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

2 800 zł54 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Promocja! do 01.08.2026 - Cena najmu 2800 zł plus opłaty Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubrownicka

Zakrzów,Wrocław

735 000 zł58 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 141 493 zł76 m² 15 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 3 osobne kawalerki o powierzchni 75,72 m2. Każda kawalerka ma kuchnię, pokój oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie w świetnym stanie, odświeżone, część mebli zupełnie nowa. Rozkład mieszkania: 1. przedpokój, 2. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

3 400 zł73 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże, przestronne, dwustronne mieszkanie 73 m2 z loggią Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Składa się z 4 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł64 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Duża obniżka Cena przed obniżką 849 000,00 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie moment, w którym mury Twojej kamienicy odzyskują dawny blask i prestiż. Dzisiejsza inwestycja w fundusz remontowy to Twoja polisa na przyszły zysk, która pracuje na wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

443 610 zł35 m² 12 652,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowy apartament 51 m na kameralnym osiedlu przy ulicy Agrestowej we Wrocławiu, w dzielnicy Ołtaszyn. Parter, winda, garaż podziemny. Mieszkanie jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Powstańców Śląskich, w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części Wrocławia Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

745 652 zł56 m² 13 315,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

699 558 zł47 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołbin,Wrocław

749 982 zł52 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z panoramą na miasto przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej inwestycji "quorum" tuż przy rynku i bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 899 zł40 m² 72,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament przy ul. Kościuszki. Mieszkanie bardzo wygodne i komfortowe, usytuowane jest na VI piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł66 m² 13 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Granicznej gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, a zarazem nowoczesnego mieszkania o powierzchni 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

823 440 zł70 m² 11 807,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

640 000 zł62 m² 10 335,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam rozkładowe, dwustronne mieszkanie, we Wrocławiu przy ulicy Przestrzennej. Trzypokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 61.92 m2, położony jest na wysokim parterze budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

469 000 zł52 m² 9 099,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Idealne Mieszkanie dla pary lub inwestycja na wynajem - Wrocław, ul. Kręta Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,54 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł49 m² 60,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,3 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 1982 roku (bez windy). W klatce znajduje się zaledwie 8 lokali, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka z dużą loggią Wrocław, psie Pole, ul. Mulicka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 35,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

755 000 zł75 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, kuźniki, ul. Hermanowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,80 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zgorzelisko,Wrocław

690 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowej na wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! Lokal mieszkalny w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy z podwrocławskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Słubicka. Powierzchnia całkowita - 39,01 m2 + piwnica - 18 m2 Gotowa inwestycja (roi 7%) Mieszkanie jest w pełni wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

903 811 zł53 m² 17 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

730 123 zł82 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.