dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

472 661 zł35 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 302 000 zł93 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytułowane na parterze kameralnego budynku z 2024 roku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach. Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

614 152 zł75 m² 8 202,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

859 000 zł56 m² 15 301 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowy apartament w sercu Grabiszynka przestrzeń, elegancja i zieleń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z tarasem i zadbanym ogródkiem łączące komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z oddzielnym wc i balkonem idealne mieszkanie dla rodziny! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

821 238 zł60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

587 979 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

735 000 zł80 m² 9 194 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni 79,94 m - księga wieczysta ( po zmierzeniu 83 m ) , zlokalizowany w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

1 384 000 zł101 m² 13 723,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duży salon, aż 4 pokoje, garderoba i dwa balkony to mieszkanie daje przestrzeń, której naprawdę się szuka. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I m happy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Klecina,Wrocław

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem firmowy! Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz w klimacie loft, z wyraźnymi akcentami czerni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią, łazienką, wc, balkon. Mieszkanie znajduje się na ul.Jeleniej. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielawska

Pracze Odrzańskie,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem - Wrocław, ul. Starobielawska Noworoczny rabat do końca lutego 2026! Aż 100 000 zł mniej od ceny pierwotnej! Są miejsca, które pamięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 7. piętrze w 9-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 395,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

837 000 zł54 m² 15 586,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje z dużym balkonem | Idealne dla rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej lokalizacji, kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Poświętne,Wrocław

838 000 zł76 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką Poświętne, wrocław Jeśli szukasz mieszkania, w którym naprawdę można poczuć się jak w domu ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul Św. Jadwigi 9 (zabytkowa kamienica na wyspie Piasek). Nieruchomość: lokal o powierzchni 44 m2 Piętro 1 Miejskie ogrzewanie Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 845,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku na wrocławskich Krzykach Gaj przy ulicy Piławskiej 10. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

879 900 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2M premium |sikorskiego| balkon/klima Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie, położony w nowoczesnej inwestycji Quorum (2024 r.) przy ul. Sikorskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia jasny, funkcjonalny lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

859 998 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie z widokiem na Odrę i Rynek gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w sercu Wrocławia i ciesz się codziennie widokiem na panoramę miasta! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

680 000 zł50 m² 13 627,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym kameralnym osiedlu. Wnętrze utrzymane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiedeńska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, garderobą i osobnym wc idealne dla rodziny Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

619 999 zł51 m² 12 156,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Partynice /3 pok/51m2/2011/m.park w cenie! Polecamyu przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na parterze w trzypiętrowym budynku z cegły. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reszelska

Maślice,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 398,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami, w pełnym rozkładzie oraz z balkonem zlokalizowane na spokojnym osiedlu położonym na wrocławskich Maślicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Super Oferta Home Expert! Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Lokal składa się z: pokoju, sypialni,pokoju dziennego,kuchni,łazienkitoaletybalkonu orazprzedpokoju. W bloku jest winda. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

839 000 zł86 m² 9 797,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne (połud.-wschód, północny-zachód), w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na zadbane zielone podwórko (po rewitalizacji) i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

405 000 zł30 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam jasną, przytulną kawalerkę 29,57 m2 - salon z oddzielonym aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Do lokalu przynależy również balkon oraz komórka na półpiętrze. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w nowoczesnym budynku z windą na Krzykach, przy ul. Przyjaźni. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczepin,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.