dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

679 000 zł50 m² 13 626,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pięknym osiedlu zlokalizowanym na Starym Mieście nad Odrą. - lokalizacja: stare Miasto W skład mieszkania 49.83 m wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porajowska

Maślice,Wrocław

1 290 000 zł162 m² 7 944,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wspaniałe mieszkanie na Maślicach, przy ul. Porajowskiej 44 na osiedlu "apartamenty Maślice" we Wrocławiu. Taka lokalizacja jest idealna dla rodzin, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

649 540 zł46 m² 13 968,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

542 875 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

521 675 zł57 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku! Bez prowizji! Sprzedaż prosto od dewelopera Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

659 000 zł56 m² 11 761,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,03 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej, w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na III piętrze w kamienicy. W mieszkaniu w prosty sposób można uzyskać pełny rozkład - 2 pokoje + oddzielna kuchnia. Lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

510 204 zł31 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

3 730 zł50 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

489 999 zł39 m² 12 557,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

524 429 zł60 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytawska

Maślice,Wrocław

675 045 zł53 m² 12 789,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 52,78 m z balkonem. Bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

706 378 zł60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

518 132 zł56 m² 9 190 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

547 806 zł42 m² 12 956,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Odbiór: 2026-09-30 Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

890 000 zł61 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle "uroczysko" dewelopera robyg na wrocławskich sołtysowicach Do sprzedania narożne i bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Przejazdowej na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

385 056 zł28 m² 13 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 313.053 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Różanka,Wrocław

2 300 zł41 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I osobną kuchnią umeblowane I wyposażone z bardzo dobrym dojazdem do centrum - wójcikserdecznie zapraszam Mieszanie rozkładowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Popowice,Wrocław

695 000 zł63 m² 10 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 10 min od ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 63,2 m2 znajduje się na ostatnim piętrze, 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

852 381 zł74 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

572 670 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie | 35,35 m2 | trzecie piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu Cena: 572 670.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 499 zł50 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***3 pokoje blisko centrum idealny dla pary lub 3 osoby pracujące *** Do wynajęcia 3-pokojowy apartament blisko centrum przy ul. Braniborskiej 52. Please see English version below klucze W biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

640 000 zł53 m² 12 139,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w zadbanej kamienicy- po generalnym remoncie- gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: zaledwie kilka kroków od ul. Grabiszyńskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

990 000 zł48 m² 20 802,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

679 000 zł40 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Oto idealne miejsce dla ciebie dwupokojowe mieszkanie z uroczym ogrodem na Jagodnie. Ta nieruchomość oferuje wygodną przestrzeń życiową, doskonałą dla singli, par czy małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

399 750 zł16 m² 24 844,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! Możliwość odliczenia vat cena netto: 325 000 zł Gotowy, w pełni wyposażony. Jest opcja kupna apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Brücknera

Kowale,Wrocław

668 000 zł48 m² 14 063,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2020 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęczycka

Stare Miasto,Wrocław

827 000 zł85 m² 9 729,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 10, położonego we Wrocławiu przy ul. Łęczyckiej 8, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł53 m² 17 978,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, 2 pokojowe, rozkładowe 2 stronne mieszkanie. 2 osobne sypialnie, osobna kuchnia 48 m2 Wrocław Fabryczna Grabiszyn skrzyżowanie Grabiszyńska Hallera Klecińska Konkretnie ul. Ostrowskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Różyckiego

Ołbin,Wrocław

2 516 120 zł107 m² 23 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam nieruchomość wyjątkową na tle tego, co wrocławski rynek nieruchomości obecnie proponuje. Najważniejsza jest lokalizacja, która w tym przypadku jest jedyna w swoim rodzaju, samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 26m, w apartamentowcu Login City - Grabiszyńska 2,500/mc Nowa, w pełni wyposażona kawalerka w dobrej lokalizacji - Grabiszyńska login City. Ładna, 26-metrowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***krótki termin wydania*** Polecam do wynajęcia wyposażone mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wrocławia (300 metrów od Rynku) - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

830 000 zł56 m² 14 816,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3