dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

1 250 000 zł79,53 m² 15 717,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 79,54 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Ruskiej, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł69,85 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,50 m² 13 119,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie w promocji. Gotowe do odbioru. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 54,5 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27,80 m² 15 647,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 27,8 m , zlokalizowanego na Jagodnie we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

739 000 zł66,01 m² 11 195,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, elegancko wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z jasnego, przestronnego salonu z wyposażoną kuchnią oraz dodatkowym miejscem -.

Szczegóły ogłoszenia

369 990 zł37,40 m² 9 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka -oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

  Mieszkanie jest już dostępne do wprowadzenia się. Pierwszy najem, mieszkanie wcześniej było zamieszkiwane tylko przez właściciela. Do wynajęcia bardzo nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł61,89 m² 12 602,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81,50 m² 21 472,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wrocław | Borek | ul. Saperów 81,5 m | taras 14 m | 2 miejsca w garażu | segment premium Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,50 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie z antresolą, usytuowane w kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią unikalny charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,06 m² 12 152,95 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa ustawne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł67,01 m² 12 684,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciche, przestronne, słoneczne (wystawa północ-południe) i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67.01m2, z balkonem, na 2 piętrze (bez windy) kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-For English contact me directly- na wynajem piękne Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 metrów kwadratowych. Mieszkania posiada wspaniała aranżacje, mieszkanie jest bardzo jasne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 333 zł54,74 m² 11 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł48,60 m² 12 345,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32 m² 15 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł77 m² 10 961,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26 m² 16 538,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę, gotową do zamieszkania - Wrocław ul. Stalowa. Mieszkanie 25,85 m2, usytuowane na III piętrze bloku 4-piętrowego bez windy. Lokal mieszkalny funkcjonalnie rozplanowany:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Zielińskiego/bezpośrednio. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 39 m 2. Składające się z: 2 pokoi 16m 2 i 7 m 2 , osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,10 m² 88,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio w prestiżowym budynku ovo - cisza i luksus w samym sercu miasta! Wyjątkowa propozycja dla osoby ceniącej komfort życia w ścisłym centrum, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł48,32 m² 11 587,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania, w którym od progu poczujesz spokój? Takiego, do którego chce się wracać po pracy? To 48-metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanym budynku z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 50,72 m2 w budynku z 2019 r. na Wojszycach. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 650 zł52,51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią oraz dużymi przeszkleniami na wrocławskiem Śródmieściu Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 001 zł50,53 m² 9 875,34 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Orląt Lwowskich

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł32,83 m² 13 250,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką w piwnicy. Idealnie sprawdzi się dla inwestora pod najem, lub dla osób szukających lokum w ścisłym centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem | ul. Hubska | Wrocław Na wynajem komfortowe, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł26 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo wykończony z dbałością o każdy detal i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera oraz podatku pcc 2% Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,12 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł34,10 m² 15 395,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,73 m² 16 492,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy wuwa2, która jest znana z modernistycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł46,40 m² 12 262,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,40 m położone we Wrocławiu przy ulicy Jackowskiego, na pograniczu Biskupina i Bartoszowic. Lokal znajduje się na 4. (najwyższym) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł48,80 m² 12 233,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Krzykach przy ul. Wietrznej. Mieszkanie ma układ pozwalający zmienić mieszkanie z 2-pokojowego na 3 pokoje. Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie.