dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40,94 m² 14 411,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta Wstrzymana! balkon od strony podwórkacicha okolica bardzo dobra komunikacja miejska - autobusy I tramwaje komórka lokatorska W piwnicy mieszkanie dostępne od zaraz W ogłoszeniu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny 2+2 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze. Lokal posiada prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł50 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

649 469 zł33,54 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 33,54 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,30 m² 13 989,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł76,90 m² 12 405,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowe mieszkanie 76,90 m z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,50 m² 15 638,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, maślice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,48 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum bezpłatny dostęp do siłowni doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,97 m² 13 707,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w bardzo wygodnej lokalizacji. Z każdej strony przedszkola i szkoły. Do najbliższego przystanku autobusowego 100metrów. Mieszkanie ma 42,97mkw. Do niego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: arletta Betker   ***rezerwacja*** Komfortowe 3 pokoje z tarasem / wysoki standard / ogródek Otoczenie nieruchomości: północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50 m2, położone w centrum miasta, przy ulicy Niedźwiedziej (boczna Legnickiej). Mieszkanie usytuowane jest na 2-gim piętrze w budynku 4-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, piękne, przestronne mieszkanie z ogródkiem i zamykanym garażem, na nowym osiedlu Złota Podkowa, na Krzykach. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł60 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł165 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom z ogrodem i tarasem | Zielona okolica | Wrocław- muchobór Wielki Powierzchnia: 165 m Lokalizacja: ul. Zagony, wrocław Termin oddania: IV kwartał 2025 Bez prowizji! Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł31,10 m² 16 077,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Krzyki-Partynice | ul. Zwycięska Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł95,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - ul. Poleska I Psie Pole Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone przy ul. Poleskiej 19 na Psim Polu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł67,31 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim. Lokal o powierzchni użytkowej 67,31.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie , przy ul. Jedności Narodowej. Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, śródmieście Ołbin, wrocław Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113,83 m² 17 130,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży komfortowy przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Duże rozkładowe 3 pokojowe 2 poziomowe Mieszkanie w Leśnicy. Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w budynku z windą lub do pierwszego piętra. Mieszkalnie znajduje się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,60 m² 9 059,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do wykończenia przy ulicy Tyrmanda. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy przy ul. Tyrmanda. Dzielnica Muchobór Wielki z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1916

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł67,79 m² 21 389,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z czytelnym podziałem funkcji. Taras na dachu stanowi naturalne przedłużenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł70 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Czerniawska, krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49,50 m² 12 505,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Psiego Pola, przy ul. Żmigrodzkiej. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,48 m² 11 631,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,48m2 położone blisko ścisłego centrum Wrocławia w okolicach Sky Tower. Z racji lokalizacji blisko uczelni wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,57 m² 11 887,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z ogrodem | stan deweloperski | garaż | Ołtaszyn | Develia komórka lokatorska | box rowerowy Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,57 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 096 zł89,76 m² 12 267,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 50m2 nieopodal ulicy Buforowej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, toalety, części sypialnianej. Doskonałe dla pary lub singla bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł112,87 m² 10 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone na pograniczu iwiny/jagodno 2 miejsca postojowe przy mieszkaniu - 1 oficjalne, 1 dodatkowe 2 poziomy - na każdym jest łazienka Oddzielna kuchnia aż.

Szczegóły ogłoszenia

689 998 zł59,10 m² 11 675,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / leśnica / parking!. mieszkanie w centrum Leśnicy, blisko żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W okolicy są liczne sklepy Lidl, biedronka, aldi, hermes, rossmann.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł30,50 m² 21 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pięknie urządzona przez dewelopera kawalerka, na nowoczesnym, zielonym osiedlu Duży wybór mieszkań 1-pokojowych (od 26,6m2 do 40,8m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 1.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł32 m² 15 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny loft 32 m przy Lotnisku Wrocław | balkon | antresola | w pełni wyposażony Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stylu loftowym, położona przy ul. Zarembowicza, tuż obok Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł128,64 m² 22 154,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem na miasto - ostatnie piętro Odra House, wrocław Z przyjemnością prezentuję Państwu luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28 m² 16 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 28 m2. -Mieszkanie jest pięknie doświetlone, posiada balkon, umiejscowione w okolicy ogródków działkowych /cisza/, spokojni sąsiedzi/.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław krzyki - tarnogaj ul. Nyska W pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie! od kwietnia opis Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32 m2. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł79 m² 16 189,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Licencja pfrn   Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim! Najważniejsze informacje: - lokalizacja w pobliżu.