dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek,Wrocław

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m , położone przy ul. Ślężnej na osiedlu Centauris, tuż obok parku. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską I Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania I Centrum Wrocławia. ***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 498 999,84 pln Metraż: 33,07 m Liczba pokoi: 2 Cena za m : 15 089,20 pln Termin oddania: III kwartał 2025 Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 2. piętrze w bloku w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy Grabiszyn-Grabiszynek. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

825 000 zł60 m² 13 805,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkania dla osób ceniących komfort życia w otoczeniu terenów zielonych Klimatyzacja. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw.( w księdze 59,76 m.kw. wraz z komórkami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 180 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 220 000 zł77 m² 15 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,7 m , położone na drugim piętrze budynku przy wybrzeżu Ludwika Pasteura 13 - tuż obok Parku Szczytnickiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

646 536 zł49 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu - Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,98m Cena promocyjna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od Marca! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament z balonem o wysokim standardzie, zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

676 776 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis inwestycji: to nowoczesna inwestycja położona w samym sercu Wrocławia, z dostępem do szerokiej gamy miejskich udogodnień. Wysoki standard wykończenia, technologia smart home oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

660 000 zł38 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 przy ul.Klimasa na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pucka

Kuźniki,Wrocław

850 000 zł66 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , usytuowane na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku z 2007 roku przy ulicy Puckiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

660 000 zł47 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Jagodno, przy ul. Krzysztofa Komedy. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

5 200 zł65 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem apartament Z balkonem z miejscem garażowym. - na osiedlu "ogrody hallera"! wolne od zaraz! Effective-Home Opiekun oferty tel.: Prezentacje 7 dnie w tygodniu! UKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł33 m² 13 455,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w atrakcyjnej okolicy z dostępem do terenów rekreacyjnych. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Stara Odra, przy ul. Na Polance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akceptujemy zwierzęta mieszkanie W zielonej okolicy bliskość szpitala klinicznego przy ul. Borowskiej dostęp do komunikacji autobusowej szybki internet W cenie Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

714 000 zł65 m² 10 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

990 000 zł101 m² 9 831,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, komfortowe i dobrze zaprojektowane 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,7 m , położone przy ul. Kurlandzkiej na wrocławskim Psim Polu. To przestrzeń, która od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł68 m² 16 102,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż konkretne mieszkanie , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego , jest oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 361,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 49,20 m z oddzielną kuchnią - ul. Poleska, wrocław Oferuję na sprzedaż zadbane i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie W centrum wrocławia - szczepin Sprzedam funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 40 m , położone w centrum Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

884 000 zł60 m² 14 733,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z potrójną ekspozycją, 2 miejsca postojowe i 2 komórki - Poświętne, ul. Czartoryskiego 8 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z pełną własnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla studentów / pary ładna zadbana kawalerka super miejsce blisko Uniwersytet Ekonomiczny wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 40 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Krzyki, huby. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 020 774 zł77 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni około 76,90 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 500 zł76 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, krzyki ul. Przyjaźni opis: do wynajęcia przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 76,17 m2 , znajdujące się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

649 999 zł70 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Popowicach Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice i schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł63 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Amsterdam, przy ul. Romana Dmowskiego. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Gaju - idealne dla singli, studentów lub inwestorów! rezerwacja mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wrocławia Osiedle Różanka! Atuty mieszkania: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia po raz pierwszy stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze nowoczesnego.