dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

561 960 zł46,83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Biskupin (śródmieście). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 2-piętrowym przedwojennym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,80 m² 16 224,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, w której każde dziecko znajdzie swój własny kąt, a codzienna logistyka przestanie być wyzwaniem? To mieszkanie przy ul. Miłoszyckiej zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł111,29 m² 13 478 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 112 m położone w jednej z najmocniejszych lokalizacji inwestycyjnych we Wrocławiu przy ul. Smoluchowskiego, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44,42 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m kw zlokalizowane na klimatycznym osiedlu w zabytkowym Starym Młynie Różanka. Mieszkanie dostępne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj | ostatnie piętro | 2 balkony | dwustronne | duże przeszklenia | wysokie sufity 3,20h | wysoki standard | komórka lokatorska | duży parking | spiżarnia Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,50 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 78,5m2 - pełen rozkład, składające się z 3 sypialni, łazienki, wc, osobnej kuchni, oraz dużego salonu z pięknym widokiem. W księdze wieczystej jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępne od zaraz *** prywatny ogród z tarasem 80m2 *** *** klimatyzacja *** *** kuchnia Z wyspą *** *** nowe budownictwo 2020r. *** *** rolety zewnętrze W oknach *** *** dwa telewizory ***.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł39,02 m² 13 275,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica | ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m z dodatkową piwnicą (4,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 277 zł49,16 m² 17 825 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61,62 m² 11 830,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,62 m z dużym balkonem (8,56 m ), usytuowane na ostatnim piętrze (3/3) nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 149 zł39,66 m² 15 182,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Starego Miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł60 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Mieszkanie położone jest przy ul. Grabiszyńskiej - Zaporoska - Lubuska. Idealny dojazd do centrum/3 przystanki. 4 oddzielne sypialnie + kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł97,54 m² 10 559,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasami Wrocław, ołtaszyn Szukasz przestrzeni, która daje komfort domu jednorodzinnego, ale pozostaje funkcjonalnym mieszkaniem w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,41 m² 17 462,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loftowe mieszkanie Z dwoma balkonami | nowa papiernia | ul. Kościuszki Kto z nas nie szuka miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z czymś więcej niż tylko czterema.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: dorota Kołt   Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 25 m , umieszczona na wrocławskim Gaju przy ul. Brzoskwiniowej. Szczegóły oferty: cena najmu : 2500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oaza spokoju ul. Sportowa 52 m 2 piwnice (24 m ) Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,38 m² 11 966,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 999 zł46,65 m² 16 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,82 m² 9 972,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie pracować na Twój zysk? A może marzysz o przestrzennym, klimatycznym mieszkaniu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Widok na odrę rychtalska komórka XL (14 m ) budynek Z 2020 R. Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone przy ul. Rychtalskiej 24, na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,13 m² 13 287,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje 3 pokojowego mieszkania tuż obok Ostrowa Tumskiego. Kamienica jest w trakcie rewitalizacji Mieszkanie z klimatem i piękną wysokością poleca się do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł77 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,40 m² 11 610,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne - 3 niezależne pokoje, wysoki potencjał najmu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m ,położone na 2. piętrze w budynku z windą z lat 70. - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa, jasna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Wrocławia na Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 999 zł40,80 m² 14 926,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92 m² 8 576,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1925 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł67,10 m² 13 233,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wstępna rezerwacja do dnia 30.03.2026 Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne przestronne trzypokojowe mieszkanie (z osobną kuchnią) posadowione na 4 pietrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,84 m² 8 711,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5