dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

840 000 zł54,90 m² 15 300,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, a co istotne idealnie doświetlone mieszkanie z niezwykle przestronnym balkonem z widokiem na panoramę miasta o powierzchni 54,9 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 862 278 zł59,78 m² 31 152,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł44,27 m² 16 715,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   ***for english scroll down*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum z widokiem na rzekę i zieleń lokalizacja: apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

594 384 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

604 514 zł46,54 m² 12 989,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie, że miasto jest Twoją sceną, a dziesiąte piętro z widokiem na miasto to najlepszy rząd na widowni. Kiedy światło poranka pada na głęboko zieloną ścianę salonu, wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł55 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , zlokalizowane w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł121,73 m² 11 492,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż piętro domu wolnostojącego wraz z przynależną powierzchnią na poddaszu oraz w piwnicy na wrocławskim Śródmieściu - Zalesiu, przy cichej i spokojnej ulicy, usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 57m2 znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki - ulica Tadeusza Lipińskiego, w pobliżu Lauterbacha i Maxa Berga -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł47,90 m² 14 300,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,9 m2 (powierzchnia po podłodze 60 m2) w poniemieckiej willi z lat 30' zlokalizowane na Biskupinie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,25 m² 14 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w modnym apartamentowcu Odra House z pięknym widokiem na Stare Miasto, w odległości 10 minut spacerem od Wrocławskiego Rynku! Mieszkanie posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,62 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczna elegancja na krzykach | 53 m | skórzane wypoczynki | garaż Keller Williams Quality ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,54 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 425 zł55,69 m² 11 912,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun oferty Marta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,60 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i nowoczesnego mieszkania, położonego w spokojnej, zielonej części Wrocławia na osiedlu Zakrzów przy ul. Zatorskiej. To idealna.