dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 700 zł83 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferujemy wyjątkowy dwustronny apartament z ogromnym, dwupiętrowym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu historycznego centrum Leśnicy, zlokalizowane na uboczu od głównej ulicy, w bloku stylizowanym na kamienicę. Wykończone (pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 159 000 zł98 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Ołtaszynie - dwupak inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

## Apartament w Nowej Papierni ## 3 pokoje##taras# lokalizacja: nowa Papiernia zlokalizowana jest w podwórzu między kamienicami przy ul. Kościuszki 142. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 737,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Czy to mieszkanie czy tajna baza relaksu? Może jedno i drugie! Bo oto przed Tobą 44,48 m , które potrafią więcej, niż się spodziewasz. Tu każdy centymetr ma swoją misję zapewnić Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Grabiszyn,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 971,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Na sprzedaż nowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

779 000 zł70 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - 70 m , osiedle 4 Pory Roku, jagodno *kupując Idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

499 990 zł42 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w Szeregu! | 2021 |ok. Psiego Pola! | Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,02m2 + strych ok 10m2, pełniący funkcję schowka/ komórki. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promenady wrocławskie, ul. Zakładowa / słonimskiego (drugi wynajem) Polecam do wynajęcia klimatyzowany apartament 2 pokojowy w standardzie premium i z niepowtarzalnym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

479 990 zł35 m² 13 788,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji w pobliżu Sky Tower Na 6. piętrze 11-piętrowego bloku znajduje się przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

769 900 zł72 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Srebrny

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z osobnymi pokojami - pl. Srebrny, okolice ul. Grabiszyńskiej - 52 m Do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w bloku z lat 70-tych z windą. Mieszkanie zostało wykończone przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

672 600 zł57 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Platanowa

Fabryczna,Wrocław

747 045 zł77 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł25 m² 19 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 w budynku z 1980 roku. Nieruchomość położona blisko centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

713 900 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

849 999 zł69 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Wrocławia. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 168 590 zł122 m² 9 603,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie I speak English - feel free to contact me Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat Już prawie gotowy, ostatni w tej cenie, nowoczesny dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Złotnikach Wrocław, okolice ul. Kościańskiej Cena: 670 000 zł Powierzchnia: 54 m + piwnica 1,30 m Czynsz (dla 2 osób): ok. 630 zł Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 29,47m3. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w trzydziestopięcio-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyobraź sobie przestrzeń, gdzie każdy zakamarek jest Twoim płótnem, a Ty możesz stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. To mieszkanie to nie tylko cztery ściany to scena, na której Ty jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 900 zł58 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

626 000 zł54 m² 11 571 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które świetnie sprawdzi się pod wynajem lub jako własne, wygodne lokum? Oto 54,1 m praktycznej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Krzykach miejscu, gdzie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Kuźniki,Wrocław

690 000 zł51 m² 13 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,25 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2018 r. przy ul. Puckiej. Kameralne osiedle, ogrodzone, budynek 2 - klatkowy, z windami i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 50 m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z balkonem w spokojnej części Maślic Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

545 000 zł49 m² 11 039,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące 49,37m2, składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.