dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie - położone w rewelacyjnej lokalizacji - przy ul. Zielińskiego. 2700 zł czynsz najmu + 769 zł opłaty + 60 zł internet + prąd wg. zużycia Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Grabiszynek,Wrocław

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tądel () tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami dostępne od kwietnia! Polecam piękne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy rynku. Lokal wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Huby,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (55 m2) po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym wysokim bloku z końca lat 70. Cena całościowa: 749.000 PLN +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

4 500 zł47 m² 95,30 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doradca klienta: tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym Wrocław, ul. Sikorskiego 13 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

English below. Dwupokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole, ul. Wilanowska, osiedle Zakrzów. Mieszkanie o powierzchni 50 mkw - położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Huby,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 55 m , osobna kuchnia, parking, piwnica Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grabiszyn,Wrocław

980 000 zł63 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze w inwestycji Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Partynice,Wrocław

1 035 000 zł83 m² 12 429,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na dwóch poziomach, o powierzchni 83,17 m2 z balkonem 10m2, tarasem 35 m2, garażem oraz komórką. Mieszkanie przestronne, dwupoziomowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

421 000 zł30 m² 14 179,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty inwestycyjnej! uwaga promocja (!) - przy podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży do końca czerwca możliwa zniżka pcc 0% Prowizja 0% Możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

999 540 zł85 m² 11 801 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne, kameralne, 2-piętrowe budynki znajdują się na zielonym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Przytulne, w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym tarasem o powierzchni 34,5 m2 na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na Kozanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż 42,5 m, jagodno, wrocław gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 200 zł67 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica Grunwaldzka. Wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji dla studiujących i nie tylko. W miejscu wielu wyższych wrocławskich uczelni /politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 882,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 Proponuję czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,43 m z osobną kuchnią oraz osobną łazienką i wc. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederczyków

Sępolno,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 35 m2 w kameralnej kamienicy na Sępolnie - jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Bartoszowice,Wrocław

798 900 zł50 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy zakupie Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ul. Bacciarellego na wrocławskim biskupinie/bartoszowice. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

673 000 zł37 m² 18 174,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 80 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Stan: gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

929 000 zł64 m² 14 540,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj komfortowo z rodziną - 3 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu! Wrocław - Zakrzów | 63,89 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł26 m² 98,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 26 m , usytuowaną w doskonałej lokalizacji na Fabrycznej, tuż przy ul. Legnickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 950 000 zł110 m² 17 671,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie wielkości domu z tarasem i zielenią tuż za oknem! Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, ale nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Oto oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Balonowa 43 (okolice Astry) dostępne od Zaraz! Do wynajęcia funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Balonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

647 000 zł64 m² 10 031 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w wyjątkowym miejscu - przy ul. Damrota, tuż obok Parku Tołpy, w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

665 000 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54 m z dużym tarasem! Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na zamkniętym osiedlu. Idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

434 000 zł32 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie dostępne od 01.07! Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

725 000 zł59 m² 12 342,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 198 zł35 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie dostępne od 01.07! Opis mieszkania: Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

796 000 zł72 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, nowe apartamenty w świetnej lokalizacji - około 5 km od centrum - okolice zielonych parków. Inwestycja idealna dla singli, par i rodzin z dziećmi. Doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni 45,19 m2 w samym sercu Wrocławia! To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaworska

Muchobór Mały,Wrocław

2 550 zł27 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest nowoczesna kawalerką z wydzieloną wnęką sypialnianą. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Migdałowa

Klecina,Wrocław

799 000 zł90 m² 8 927,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe Mieszkanie z Potencjałem - 59,5 m + 30 m Dodatkowej Przestrzeni! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł26 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 144 999 zł51 m² 22 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne, 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 50,93m2. mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

357 000 zł31 m² 11 369,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty, zlokalizowanego w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

4 400 zł60 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia całkowicie nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia w nowej prestiżowej inwestycji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij