dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

817 000 zł38 m² 21 483 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowy apartament o powierzchni 38,03 m2 z balkonem na 2 piętrze 6-piętrowego budynku z windą. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: ścisłe centrum, blisko Parku Kopernika, opery, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania na Psim Polu, ul. Nowogródzka - pierwszy najem! Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

1 142 833 zł98 m² 11 716,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

ani podatku pcc! To kameralne osiedle jest cudownym miejscem z nowoczesną architekturą i ekologicznymi rozwiązaniami, 15 minut od centrum Wrocławia. Przestrzenie plenerowe, balkony, tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benedyktyńska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 37m2, zlokalizowanego w doskonałym punkcie miasta Wrocław - Plac Grunwaldzki, na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popielskiego

Tarnogaj,Wrocław

474 900 zł40 m² 11 792,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką | Wrocław Krzyki Powierzchnia: 40,27 m | 2. piętro z 3 | Rok budowy: 2009 Na sprzedaż słoneczne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

619 000 zł33 m² 18 947,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości, nie szukaj dalej! Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

1 080 000 zł78 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 4 pokoje z dwoma balkonami - gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

494 793 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doradca klienta: tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji na osiedlu Lipa Piotrowska. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do prywatnego lasu - Wrocław, ul. Komornicka, leśnica (żar) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki, ul. Życzliwa, okolica pełna zieleni, parków, terenów spacerowych nad rzeką, z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, posiadająca pełną infrastrukturę na miejscu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

543 191 zł29 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Duże 2 pok przy Przejazdowej z balkonem+komórka! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a na Swojczycach Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58 m2,Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna Mieszkanie o powierzchni 42,21 m2 Zadzwoń i zarezerwuj. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł65 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty-zapytaj Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

475 000 zł41 m² 11 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Hubach, wrocław Lokalizacja: ul. Gajowa 33 Powierzchnia: 40,51 m Cena: 475 000 zł Opis nieruchomości: oferujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł28 m² 19 538 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe typu studio w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku! Opiekun Oferty telefon Nr licencji pfrn 23518.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i tarasem czeka na Ciebie! Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy relaksem w cichym, przytulnym wnętrzu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

543 191 zł29 m² 18 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 106,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy we Wrocławiu, w którym mieszczą się dwie sypialnie i salon z aneksem. Lokal po remoncie kapitalnym z wymienionymi instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak english, | gotowiec inwestycyjny | centrum | nowy budynek | super pod wynajem | 3 niezależne jednostki mieszkalne | 6,5% roi | opis budynku Nowy budynek z 2023 roku jest częścią popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 215 000 zł73 m² 30 342,50 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z widokiem na Odrę | 4 pokoje | 7. piętro | Quorum Wrocław, ulica Sikorskiego 13. Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 548,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ul. Boiskowa, brochów nieruchomość Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na parterze z 50m2 ogródkiem oraz dwoma szerokimi miejscami parkingowymi na których zaparkują 3 auta (miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barskich

Żerniki,Wrocław

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (wuwa2). Otoczenie nieruchomości: w najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

586 587 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

644 000 zł30 m² 21 524,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Borek,Wrocław

2 299 000 zł154 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania na zielonym, wrocławskim Borku. Przepiękne i wyjątkowe mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej willi z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

527 000 zł25 m² 20 921 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o powierzchni 25,19 m2 z ogródkiem Doradca Klienta: tel. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 16,22 m2 Przedpokój - 4,54 m2 Łazienka - 4,43 m2 Ogródek - 8,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

926 000 zł71 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: 4-pokojowe, ustawne mieszkanie przy Jedności Narodowej. Układ: 1. Salon z aneksem kuchennym 24,1m2 2. Sypialnia 9,4 m2 3. Sypialnia 9,1 m2 4. Sypialnia 8,5 m2 5. Łazienka 4,4 m2 6. WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna przestronna kawalerka o powierzchni 45 m, usytuowana na parterze prestiżowego kompleksu Lokum Vena. Inwestycja ta harmonijnie łączy neogotycką architekturę z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania w inwestycji Jodłowicka. To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą, a komfort codziennego życia łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga promocja! na wybrane mieszkania-Dla Klientów kredytujących zakup rabat 6% od ceny ofertowej mieszkania, dla Klientów gotówkowych rabat aż 8%* Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Ślężna, wrocław | Centrum | Pierwszy najem | 62,8 m | ogródek 35m2 Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł78 m² 10 304,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rejtana. Nieruchomość posiada szereg zalet: -usytuowanie w ścisłym centrum Wrocławia -7 minut pieszo od Wroclavii -3 minuty pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

640 000 zł50 m² 12 879,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje / balkon / 2014 / komórka lokatorska / zamknięte osiedle / blisko parku / brochów Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

495 000 zł30 m² 16 467,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania blisko centrum, z pięknym widokiem, po remoncie budynku i z doskonałą komunikacją - ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Kontakt: zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

689 000 zł51 m² 13 457 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może myślisz o inwestycji z potencjałem? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Kluczowe informacje: * Powierzchnia: 51,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Partyzantów! Atuty mieszkania: zielona i spokojna okolica sępolno to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament z antresolą i windą na wrocławskich Krzykach o powierzchni 68m2 (po podłodze 78m2) Układ pomieszczeń: poziom I *salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł49 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o podwyższonym standardzie, usytuowanego w samym sercu Wrocławia. To idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać.