dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

869 999 zł75 m² 11 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 duże pok | Zielona Okolica! | Złotniki Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Małopolskiej 36 we Wrocławiu. Idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

780 000 zł69 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,10 m2, położone na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu. To idealna propozycja dla rodzin lub pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

999 000 zł83 m² 11 966 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Pokój - Pokój - Łazienka - Przedpokój - Balkon - Piwnica Najważniejsze informacje: - ogrzewanie gazowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 84.91 m2 z ogródkiem w nowoczesnym budynku na wrocławskim Ołtaszynie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie zlokalizowane na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

887 250 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65 m2, z dużym balkonem - położonego przy ulicy Cukrowej we Wrocławiu, na pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Partynice,Wrocław

874 517 zł79 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Przestronne 4 -pokojowe mieszkanie z dwoma balkonem, II piętro, widok na dziedziniec, dwustronne położenie: południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

590 000 zł39 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 przy ulicy Marchewkowej we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie po częściowym remoncie. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciekawa oferta inwestycyjna! Mieszkanie zlokalizowane w cichej i jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy w pobliżu ul. Wyszyńskiego .Sąsiaduje bezpośrednio z Browarami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 400 zł52 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, narożne mieszkanie z ogródkiem. Zapraszam do wynajęcia przestronnego, ponad 52metrowego mieszkania dwu pokojowego znajdującego się przy Grota-Roweckiego 110. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze kamienicy w centrum Wrocławia. Idealne dla singla lub pary! Na mieszkanie składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł55 m² 11 839,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plac legionów 53m2/top/rozkład /renoma! Przedstawiamy Państwu apartament w centrum ul Piłsudskiego 3 Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 52,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Ołtaszyn - Wysoka - Cztery podkowy Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

699 000 zł61 m² 11 430,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak English! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się na rodzinnym osiedlu Słoneczny Zakątek, przy ulicy Babiego Lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

790 505 zł53 m² 15 009 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52,67 m2 na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z windą Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł56 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Apartament w samym sercu Wrocławia - na wrocławskim Rynku w Justin Center, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej, 400 m od Ostrowa Tumskiego, 4 min od Dworca Głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 409 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie świeżo po remoncie dostępne od zaraz! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

324 990 zł23 m² 14 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!|. Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

730 000 zł51 m² 14 392,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju, a zarazem potrzebujesz dobrego dojazdu do każdej części Wrocławia? Jeśli właśnie o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

699 000 zł58 m² 12 026,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie bezpłatne dla kupujących - nie pobieram prowizji. Obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

659 000 zł53 m² 12 507,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław Ołtaszyn - Wysoka - Cztery podkowy Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

660 000 zł53 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł18 m² 133 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem komfortową i funkcjonalną kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy Ogrodzie Botanicznym. Dostępna od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze Kompas Nieruchomości. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne duże 2M balkonem/komórka w cenie/przejazdowa Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 58 m2, - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gaj, ul. Orzechowa * kawalerka * Metraż: 32 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia duża kawalerka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ми розмовляємо також українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! Feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

798 934 zł58 m² 13 894,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.5m2 przy ul. Czarnieckiego, na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2024r. i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

729 088 zł64 m² 11 392 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się przy ul. Pilczyckiej na Kozanowie znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 244 378 zł68 m² 18 432,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 450 000 zł74 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: piękne mieszkanie w stylu glamour w centrum Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu położonego w samym sercu Wrocławia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: krzyki/ Południe ul. Słowicza Metraż: 32,65 m2 Piętro: 1/3 Dostępne: mieszkanie dostępne od zaraz. Do tej pory mieszkanie było wynajmowane. Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną, oddzielną kuchnią, położone na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 710 zł31 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie Z tarasem - spokojna lokalizacja wrocław, ul. Kutrzeby 66, ołtaszyn Proponujemy do wynajmu przytulną kawalerkę o powierzchni 31 m , znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 245 434 zł57 m² 21 938,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończony Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia.