dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł33,52 m² 19 391,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 33,52 m , zlokalizowanego przy ul. Długiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 197 zł27,35 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami jak i w weekendy Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 840 zł61,55 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perełka na biskupinie | 27 m | kawalerka gotowa do wprowadzenia Idealna inwestycja lub komfortowe mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48 m² 12 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym, cichym osiedlu, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,98 m² 8 361,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja: przedmieście Świdnickie | ul. Wysoka, metraż: 63,98m , Kuchnia: oddzielna ze świetlikiem, piętro: 3/4, kamienica 1901r, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica 7,76m2, stan:.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46 m² 19 457 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusuwy Apartament nad Rzeką | Centrum Wrocławia Nieograniczony dostęp do siłowni i spa | 15 minut spacerem do Rynku | Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz centralną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,03 m² 11 761,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,03 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej, w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł52 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Czartoryskiego. Lokal znajduje się w budynku z 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł80 m² 13 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie szeregowej, które łączy wysoki standard wykończenia z funkcjonalnym układem i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł64,30 m² 9 486,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na inwestycje Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na Szcepinie przy ul. Słubickiej, wrocław, mieszkanie o powierzchni 64,3 m2, pełen rozkład, składające się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł46,10 m² 11 494,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu, w lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny 5 pokoi | roi >10% | Wrocław, krzyki | Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m , podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,09 m² 7 340,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 245 zł39,87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie 5 min od wrocławskiego Rynku! Nadodrze, ul. Brodatego, 1 pok., kamienica, wys. 3 m, nowe sprzęty kuchenne i meble mieszkanie Zamieszkaj w komfortowej kawalerce.

Szczegóły ogłoszenia

985 794 zł52,45 m² 18 794,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 52,45 m, położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania czteropokojowe ekonomiczne mieszkanie skutecznie wynajmowane Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji (blisko Sky Tower, pkp, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,10 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze budynku z 1999 roku, na.