dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł89 m² 15 595,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ołtaszyn | ul. Brylantowa | 89 m | duży taras | kompletny projekt architektoniczny wykończenia wnętrza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m w nowo oddanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 267 463 zł82,75 m² 15 316,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle bo - Twój spokój w sercu zielonego Wrocławia Osiedle bo to willowa enklawa spokoju, położona w zielonej części Wrocławia - na Kowalach, zaledwie kwadrans od tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł40,97 m² 58,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, plac Grunwaldzki ul. Nowowiejska opis: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,95 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Ołbin | ul. Jaracza mieszkanie Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronną kawalerkę z antresolą i miejscem parkingowym | Wrocław, stare Miasto Szukasz wyjątkowego, jasnego i przytulnego lokum w samym sercu Wrocławia? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. To nieruchomość, która łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,71 m² 14 709,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, spokojnym osiedlu blisko parków i licznych terenów zielonych. Powierzchnia w kw wynosi 36,71 m2, natomiast powierzchnia po podłodze wynosi 41,4.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże i mocno doświetlone mieszkanie ze sporym balkonem. Możliwość dostawienia ścianki co pozwala na uzyskanie 4 pokoi. Spory salon z wyjściem na balkon z widokiem na tereny zielone. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

538 989 zł31,20 m² 17 275,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł84,91 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Positivo Ołtaszyn to nowe wygodne miejsce do życia na Ołtaszynie 28 domów i mieszkań z tarasem lub ogrodem dla Ciebie i Twojej rodziny. W standardzie deweloperskim lub wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł41,29 m² 23 468 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Klucze W biurze! Polecam 2pok. Mieszkanie Z balkonem przy rynku! Posadowione na I piętrze z VI. Idealna lokalizacja! Jedno z najbardziej zadbanych miejsc w centrum Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,5 m , z ogromnym, prywatnym tarasem o powierzchni 77 m . To przestrzeń idealna dla osób, które chcą łączyć komfort miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł99,10 m² 8 728,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55 m² 13 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 55 m z dużym balkonem | Wrocław - ul. Zwycięska | Gotowe do zamieszkania | Klimatyzacja | Widok na tor wyścigów konnych Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,35 m² 12 635,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,76 m² 7 157,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,38 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,50 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na prestiżowym i cenionym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028/ 2 pokoje z tarasem/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

461 988 zł46,95 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (46.95 m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.