dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Muchobór Wielki

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

789 000 zł73,37 m² 10 753,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Trawowej, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Morelowym we Wrocławiu. Metraż mieszkania - ponad 80 mkw po podłodze Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

1 450 000 zł146 m² 10 952,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 146m2 + strych nieużytkowy, wykończony około 60m2. Nieruchomość znajduje się na działce 206m2 położonej w dzielnicy Muchobór Wielki. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł65 m² 13 184,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obniżka ceny 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Gagarina we Wrocławiu. To nietypowa, jasna przestrzeń typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,70 m² 9 787,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które zostają w pamięci. To właśnie jedno z nich. Dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ul. Drohobyckiej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, umeblowane, ogrzewanie podłogowe w aneksie kuchennym i łazience, - jako dodatkowe, blisko mieszkania miejsce parkingowe w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,70 m² 12 359,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 51,70 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Wrocławia, przy ul. Zagony. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50,49 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ważna informacja: oferta dotyczy najmu okazjonalnego. Szukamy najemców dbających o powierzone mienie (preferowane osoby pracujące). Mieszkanie z charakterem - tu poczujesz się jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł58 m² 13 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Graniczna we Wrocławiu. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,98 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z Balkonem na Muchoborze Wielkim Wynajem lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Marka Hłaski 40 na Muchoborze Wielkim. Okolica oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł53,70 m² 13 798,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Drohobyckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje - 60 m2 - 2 balkony - Muchobór Wielki (obok Factory) - miejsce parkingowe Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na spokojnym osiedlu Muchobór Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,70 m² 11 472,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zagony we Wrocławiu z tarasem od strony zachodniej w 3-piętrowym budynku bez windy. Zalety mieszkania: gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

999 850 zł93 m² 10 751,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na Mińskiej na Muchoborze Wielkim. 74 m z ogromnym balkonem i widokiem na tereny zielone. Zapraszam na wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

999 860 zł93 m² 10 751,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie 62 m | Muchobór Wielki ul. Tyrmanda Cena: 780 000 zł Powierzchnia: ok. 62 m Piętro: 3 / 4 Ekspozycja: południowo-wschodnia Forma własności spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam serdecznie, na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, muchobór Wielki, ul. Wańkowicza Wszystkie media miejskie oraz winda! Cena mieszkania: 690 000 zł Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54,95 m² 14 376,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dla zdecydowanego klienta, cena podlega negocjacji! Polecam serdecznie, na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,95 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku, na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja: - cicha i zielona okolica. - muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,34 m² 11 688,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²92,83 m² 4 895 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 92,83 m2. Do ceny należy doliczyć: - 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne - w cenę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł158 m² 12 531,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Komfortowy bliźniak w przepięknej okolicy, w prestiżowej inwestycji na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

2 250 000 zł10 297 m² 218,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 10297 m2 | Obszar Przemysłowy, muchobór Wielki Oferujemy przykładową działkę z kompleksu nieruchomości gruntowych (w sumie ok.8ha) położonych w strategicznej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

7 381 400 zł4 342 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 4342 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 4342 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²262,50 m² 14 438 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem przestronna klinika o powierzchni 262,50 m2 + powierzchnia wspólna 39,40 m2 (łącznie 302 m2). Istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł188,39 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo ciekawy dom w zabudowie szeregowej z tarasem balkonowym, tarasem naziemnym, podwójnym parkingiem, ogrodem oraz garażem w bryle budynku. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,60 m² 18 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w nowszym budynku z 2000 roku z ogrzewaniem miejskim na Muchoborze Wielkim. Składa się z: - pokoju z kuchnią - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m , 2-pokojowego, zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²200 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

DO wynajęcia: nowoczesne Biuro 200 m (całe piętro) Wrocław, muchobór blisko aow! Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy we Wrocławiu? Prezentujemy prestiżową powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Bez prowizji opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,10 m² 11 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

prowizja 0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł85 m² 14 105,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina 17 na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł143 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z tarasem muchobór wielki! idealny dla rodziny lub firmy. Dostępny od maja 2026! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł650 m² 1 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 650 mkw z pozwoleniem na budowę na etapie składania wniosku. Działka położona jest w miejscowości Wrocław, przy ul. Sokalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł87,20 m² 10 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł78,17 m² 10 425,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie Wrocław Fabryczna, ul. Żwirki i Wigury oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 -pokojowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 68.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52 m , zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39,65 m² 15 636,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena 620tyś Na sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

671 495 zł48,10 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon. mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).