dowolna

Nowe domy Wrocław

198 ogłoszeń

198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce położony we Wrocławiu na osiedlu Muchobór Wielki. Budynek zlokalizowany w cichej kameralnej uliczce. Budynek zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Kuźniki,Wrocław

737 480 zł118 m² 6 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni 118,04 m 2 położony na wrocławskich Kuźnikach opis lokalu 10.1 118,04 m 2 - to najliczniej reprezentowany typ lokalu w naszej 26 lokalowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ratyń

Ratyń,Wrocław

521 000 zł130 m² 3 998,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy z zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

615 000 zł132 m² 4 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ostatnie domy z ogrodami zaledwie w odległości 4,5 km od centrum Wrocławia. Szczególnie polecamy miłośnikom zieleni, gdyż jest to jedna z najbardziej zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

505 000 zł160 m² 3 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzięki trasie A4 (oddalonej od inwestycji o niecałe 2 km) i obwodnicy autostradowej dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Uwaga - okazja - dom praktycznie gotowy Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Kuźniki,Wrocław

663 320 zł108 m² 6 138,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni 108,06 m 2 położony na wrocławskich Kuźnikach opis lokalu 6.1 108,06 m 2 - to jeden z najmniejszych typów lokalu w naszej 26 lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

614 000 zł127 m² 4 834,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Niewielka liczba domów położonych w obrębie prywatnej, zakończonej ślepo uliczki zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowo kameralny charakter. Budowane w technologi tradycyjnej, murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

434 000 zł75 m² 5 786,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m 2 Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe wraz z podjazdem o powierzchni 33,18 m 2 oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

614 000 zł128 m² 4 812,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł96 m² 5 925,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96,03 m 2 Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe wraz z podjazdem o powierzchni 43,26 m 2 oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

614 000 zł128 m² 4 811,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:59 m²

Polecam naszą inwestycję zlokalizowaną na wrocławskich Żernikach W ramach inwestycji powstanie kameralne osiedle składające się z dwóch zespołów zabudowy. W skład pojedynczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Księże Wielkie

Księże Wielkie,Wrocław

705 103 zł160 m² 4 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Niepowtarzalne domy na Księżu w zielonej okolicy - spiesz się! Salon z kuchnią + 4 sypialnie, łazienka + wc, garaż dom 131m2 + ogródek 35m2 przestrony dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

489 000 zł83 m² 5 902,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle zlokalizowane w zielonej części Wrocławia tuż przy lesie. To inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu. Niewątpliwie to cenowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

579 000 zł96 m² 6 029,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

574 000 zł96 m² 5 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% pcc 0% prowizji Na sprzedaż dom 4 pokojowy 82,85m2 w zabudowie szeregowej w bardzo przyjemnej lokalizacji na Stabłowicach. Parter: - salon z aneksem kuchennym - wc - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł83 m² 5 974,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m 2 Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe wraz z podjazdem o powierzchni 36,31 m 2 oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

679 000 zł133 m² 5 121,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja na Żernikach w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, blisko Parku Tysiąclecia. Doskonała propozycja dla rodziny - możliwość aranżacji poddasza wg. własnych potrzeb. Ogrzewanie piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marszowice

Marszowice,Wrocław

1 268 000 zł157 m² 8 068,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

W ofercie inwestycja prestiżowych domów dla wymagających rodzin, szukających ponad standardowych rozwiązań. Domy realizowane w sercu kameralnych Marszowic, w najbardziej zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Klecina

Klecina,Wrocław

955 000 zł197 m² 4 858,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu/szeregu/bliźniaka? Kup go z nami! Ponad 100 ofert we Wrocławiu i okolicach! Zadzwoń, umówimy spotkanie i dobierzemy ofertę spełniającą Twoje wymagania. Wzorowa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Księże Wielkie

Księże Wielkie,Wrocław

675 000 zł146 m² 4 636,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położonych we Wrocławiu na osiedlu Księże Wielkie. Lokalizacja w dzielnicy Krzyki gwarantuje bliskość terenów zielonych, licznych ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

479 000 zł83 m² 5 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowość - w ofercie prezentuję domy w nowej inwestycji na Praczach Odrzańskich Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach terenów zabudowy jednorodzinnej, która zapewni przyszłym mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

424 000 zł74 m² 5 753,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

614 000 zł128 m² 4 812,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Postępowa

Muchobór Wielki,Wrocław

659 000 zł113 m² 5 831,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Inwestycja "domy postępowa 6" sprzedaż I obsługa: nieruchomosci Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu 10 domów zlokalizowany na Muchoborze Wielkim przy ul. Postępowej 6, zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

679 000 zł133 m² 5 121,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zachodniej części Wrocławia, składające się z dwóch zespołów zabudowy. To inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

469 000 zł83 m² 5 660,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Oferta deweloperska Zalety miasta oraz niewielka odległość od węzła obwodnicy wrocławskiej, wszystko w zielonym zakątku spokojnej dzielnicy willowej. Doskonała lokalizacja wśród zieleni dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

489 000 zł83 m² 5 902,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% pcc 0% prowizji Na sprzedaż dom 4 pokojowy 82,85m2 w zabudowie szeregowej w bardzo przyjemnej lokalizacji: parter: - salon z aneksem kuchennym - wc - ogródek z tarasem - podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł127 m² 4 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W sąsiedztwie osiedla dominuje zabudowa jednorodzinna. Domy budowane są w technologii tradycyjnej. W standardzie kompletna instalacja grzewcza z piecem gazowym i grzejnikami. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

614 000 zł128 m² 4 812,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

679 000 zł133 m² 5 120,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Klecina

Klecina,Wrocław

965 000 zł197 m² 4 909,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja zlokalizowana na wrocławskim osiedlu Klecina. Zabudowa składać się będzie z 40 luksusowych domów z garażem oraz ogrodem. Na sprzedaż skrajny szereg z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

579 000 zł96 m² 6 029,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

489 000 zł83 m² 5 905,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

614 000 zł128 m² 4 812,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Osiedle Żerniki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, blisko Parku Tysiąclecia. Nikogo nie trzeba przekonywać do zalet mieszkania w domu jednorodzinnym. Teraz możesz kupić dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Księże Wielkie