dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 513 ogłoszeń

1 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 378 541 zł82 m² 16 885,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: wyjątkowy Apartament na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z widokiem na wodę. Duży, rozkładowy układ, w którego skład wchodzi - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

892 381 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

682 068 zł41 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

303 246 zł26 m² 11 676,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

544 350 zł42 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 41 m - rynek pierwotny, gotowe do odbioru! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 41 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

957 191 zł86 m² 11 097,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

689 337 zł57 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 082,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Metraż: 53,43 m2. Piętro: 1 Balkon: 20,14 m2 Cena: 699 000 promocja Mieszkanie w stanie deweloperskim -> gotowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

547 512 zł42 m² 13 101,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

651 422 zł55 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

596 899 zł35 m² 17 181,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

926 794 zł84 m² 11 098 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 363 446 zł86 m² 15 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

525 172 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

502 318 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Krzyki / Partynice Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu W ramach naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 459 001 zł101 m² 14 427 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

768 999 zł56 m² 13 671,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

396 050 zł36 m² 10 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Wojnów,Wrocław

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Klucze już na jesień 2025! / Bez prowizji!/ Bez pcc!/ Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

959 000 zł65 m² 14 856,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! wykończenie smart komfort W cenie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

1 966 451 zł123 m² 15 999,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

618 240 zł43 m² 14 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 43,22 m | Wojszyce. Cena: 618 240 zł Oferuję unikatowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji, miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

635 659 zł42 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

719 888 zł56 m² 12 887,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

805 740 zł103 m² 7 828,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

979 000 zł68 m² 14 418,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 67,90mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

566 800 zł35 m² 16 283 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34,8mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

669 024 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorczycowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł85 m² 9 375,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,22 m2. Uwaga! Szybki termin wydania kluczy! Lokalizacja: okolice ul. Gorczycowej, psie Pole, wrocław Powierzchnia: 85,22m Pokoje:4 Ogród - przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

551 460 zł39 m² 14 032,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w dzielnicy Krzyki-Partynice. Promocja Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 39.3 m2 z balkonem. Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

660 000 zł44 m² 14 972,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 44,08mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 938 zł46 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

926 871 zł66 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny