dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 499 ogłoszeń

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kleczków,Wrocław

583 889 zł35 m² 16 768,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

540 000 zł32 m² 16 827,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

631 476 zł58 m² 10 794,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

516 848 zł28 m² 18 231 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny*** niska cena! bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Współpraca z nami jest bezpłatna. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

730 181 zł31 m² 23 224,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

943 000 zł53 m² 17 689 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze z ogródkiem. Super Inwestycja. Pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 995 zł55 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,03m2 w nowej inwestycji "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja składająca się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

474 148 zł39 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie znajdujące się na przedmieściach, w północnej części Wrocławia, doskonale skomunikowana z całym miastem. Cena promocyjna! Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Partynice,Wrocław

766 222 zł55 m² 13 820,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny, z wykończeniem. Super Lokalizacja - jedna z najbardziej pożądanych we Wrocławiu. 2 pokoje - Lokal znajduje się na 4 piętrze. Idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

885 053 zł52 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 8 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

539 118 zł27 m² 19 611,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cena Promocyjna Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

457 618 zł34 m² 13 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 999 zł55 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania czy domu, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 997 zł59 m² 11 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,03m2 w nowej inwestycji w "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

526 291 zł39 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne mieszkanie z ogródkiem dla pary :) 15 minut rowerem do Rynku Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 483 284 zł73 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 72m2 zlokalizowany na 4 piętrze inwestycji nad brzegiem Odry Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w powstającej nowej inwestycji na Szczepinie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

794 000 zł73 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.