dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 177 920 zł74 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Miasto jest żywiołem a Ty jesteś jego częścią.Gotowa inwestycja z rynku pierwotnego czeka na Ciebie! Żyj w centrum miasta! Wybierz przestrzeń dopasowaną do Ciebie, Twoich potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

818 000 zł71 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | taras 80 M2 | przy parku! Opiekun oferty licencja pfrn nr 28332 tel. Otoczenie nieruchomości: bardzo zielona część dzielnicy Krzyki. Kameralne osiedle mieszkań w 3-piętrowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Brochów,Wrocław

635 000 zł54 m² 11 759 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 54m2 - 3 pokoje. Bez prowizji i podatku pcc! kontakt: mieszkanie zlokalizowane jest na Wrocławskim Brochowie zaledwie 5 minut pieszo od Dworca, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 350 000 zł65 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy o powierzchni 65mkw m2, na 5 piętrze na Kępie Mieszczańskiej. Fantastyczna propozycja dla 1-2 osób lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

699 522 zł51 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 51,06 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Muchobór Mały,Wrocław

479 000 zł33 m² 14 515 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna! vat 23% (wliczony w cenę) 0% pcc 0% prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament inwestycyjny przy ul. Fabrycznej. Lokal hotelowo - usługowy Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

779 804 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 56,92 m zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

699 000 zł54 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 54m2 (3 pokoje) z ogrodem 68m2. Bez prowizji i podatku pcc! kontakt: mieszkanie zlokalizowane jest na Wrocławskim Brochowie zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

390 000 zł33 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni, oferujące przestronny balkon na bezpiecznym i zielonym osiedlu. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł31 m² 17 523,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bakaliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 102 380 zł116 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na rodzinnym osiedlu na Lipie Piotrowskiej! Zielona okolica, bezpieczna droga do nieodległej szkoły, szybkie zakupy, możliwość spaceru pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł32 m² 15 716,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

794 463 zł58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 57,99 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

703 825 zł52 m² 13 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

748 000 zł53 m² 14 113,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pragnę przedstawić Państwu 3-pokojowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie położone na dynamicznie rozwijającym się Psim Polu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

527 644 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 37,96 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

799 000 zł38 m² 21 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

703 268 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,52m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 64,52 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 906,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - Zakończona Budowa Wyjątkowa inwestycja na Księżu Wielkim. Nowoczesne mieszkania, funkcjonalny układ i wysoki standard. Kameralna inwestycja w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

530 980 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 38,20 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 132 523 zł52 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Muchobór Mały,Wrocław

697 000 zł50 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

775 154 zł48 m² 16 095,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o praktycznym układzie z balkonem w świetnej lokalizacji Kompleksowa inwestycja projektowana zgodnie z najnowszymi trendami i potrzebami przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 039 500 zł53 m² 19 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2, wygodne 3 pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o pow.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny