dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 799 000 zł118 m² 15 184 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowy apartament z tarasem w zielonej okolicy, na Krzykach! Willowa zabudowa i najwyższy standard! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł61 m² 11 131,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada duży balkon, jest rozkładowe, dwie łazienki, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

475 000 zł34 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 34,03m2 i znajduje się na 2 ostatnim piętrze w 2 budynku z windą na wrocławskich Myślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 222,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 770,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie z loggią. Powierzchnia: 32,91m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 17.60m2 Sypialnia 10.01m2 Łazienka 3.53m2 Przedpokój 1.77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

980 346 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

627 176 zł39 m² 15 906,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z widokiem na wodę. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 354 260 zł150 m² 15 645 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa nieruchomość typu penthouse w otoczeniu zieleni, na ostatnim piętrze nowoczesnej willi, z tarasem o wielkości apartamentu i windą bezpośrednio do mieszkania. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

625 000 zł36 m² 17 399,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 35,92m2 i znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

581 000 zł33 m² 17 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentowana inwestycja to nowe mieszkania w standardzie premium, zlokalizowane tuż nad malowniczym brzegiem rzeki w otoczeniu zielonych bulwarów, parku na Niskich Łąkach i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

663 000 zł64 m² 10 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

480 381 zł37 m² 12 916,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

770 075 zł73 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

437 200 zł30 m² 14 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

456 100 zł34 m² 13 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

702 351 zł58 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

437 000 zł28 m² 15 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

417 900 zł28 m² 14 850,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

600 500 zł36 m² 16 703,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowana inwestycja to nowe mieszkania w standardzie premium, zlokalizowane tuż nad malowniczą rzeką Oławą w otoczeniu bulwarów, parku na Niskich Łąkach i Lasu Rakowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

829 000 zł61 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

608 000 zł57 m² 10 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

870 472 zł60 m² 14 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

806 835 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz. Powierzchnia: 54,15m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 31,57m2 Sypialnia 14,50m2 Łazienka 3,89m2 Przedpokój 5,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na pierwsze mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

817 350 zł58 m² 14 202,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla miłośników życia w centrum! Osiedle to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu porto zlokalizowanym nad Odrą na Starym Mieście! To osiedle stanowi idealne miejsce jeżeli chcesz połączyć centrum miasta z bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

583 828 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 55,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 100 050 zł119 m² 9 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe przy ulicy Kutrzeby na wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości na południu Wrocławia i marzysz o tarasie do wypoczynku - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 769,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

494 819 zł29 m² 17 356 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

455 350 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka z balkonem przy ul. Świeradowskiej! Nowoczesna inwestycja w doskonałej lokalizacji. Osiedle Gaj, przez który przebiega ulica Świeradowska, to miejsce wyjątkowe na mapie.