dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji! Opiekun oferty: umów się na bezpłatną prezentację! Poznaj jedną z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych inwestycji we Wrocławiu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

699 600 zł53 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. W centrum miasta 2-pokojowe mieszkanie z loggią do odbioru za mniej niż 3 m-ce układ pomieszczeń - Salon z aneksem kuchennym 25,6 m2 - Sypialnia 12,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

855 600 zł71 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest w samym centrum miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

641 850 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkckjonalna kawalerka w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w budynku o pięknej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże tarasy/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

729 000 zł64 m² 11 467,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w Zakrzowie. Ostanie wolne mieszkania z ogródkiem. Spójrz na zdjęcia i zobacz jak osiedle pięknieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie, 4 km od ścisłego centrum na Śródmieściu oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28616 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 000 000 zł67 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 5 minut spacerem do O.TUMSKIEGO BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH DOSTĘP DO KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ I AUTOBUSOWEJ - Nowoczesny Obiekt z Elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 71,30m2 położone jest na piątym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc. Na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

609 399 zł49 m² 12 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Otaczająca Przyroda: parki, trasy rowerowe, basen wks Śląsk - dla aktywnych i miłośników spokoju. Blisko Usług i Zakupów: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 475 zł53 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 880 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: robert Kordowski tel. Kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,20 m2 znajduje się na trzecim piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 098 555 zł86 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu. Oferta bez pcc! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Planowane zakończenie budowy: grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł60 m² 12 021,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy o optymalnej pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

707 594 zł40 m² 17 484,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 313 230 zł94 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w budynku o pięknej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

679 780 zł58 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie/2 tarasy/park Opiekun oferty: tel. Nieruchomość w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji Otoczenie: nowe, kameralne osiedle przy terenach zielonych tworzy przyjazną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł69 m² 11 972,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

988 190 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie o powierzchni 74,30m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą tuż koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

988 190 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

859 000 zł65 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Dwustronne mieszkanie posiadające dwa balkony. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czysta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 033 900 zł53 m² 19 350,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia! Budynek powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15 minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

636 150 zł48 m² 13 225,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trzypokojowe mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 63,40 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 262,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z tarasem możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office. Dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 320 690 zł99 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie, mniej niż 4 km ścisłego centrum Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 99,3 m2 z loggią, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

579 000 zł36 m² 16 305 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje przy parku z balkonem Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim. 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z ogródkiem dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł96 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: śródmieście Wrocławia to serce miasta, pełne historii, architektury i życia miejskiego. Położone w centralnej części Wrocławia, to obszar bogaty.

Szczegóły ogłoszenia